sa_hp
Zpět na všechny články

Trendy na Svatebním atlasu

Svatební atlas už běží skoro tři-čtvrtě roku. Když jsme v únoru odstartovali, tak na konci měsíce jsme na webu měli skromných 296 návštěv. Od té doby jsme se ale dokázali obrovsky posunout a aktuální měsíční návštěvnost se už pohybuje v (až nečekaně vysokých) tisícovkách. A co je tedy ten obsah, který za poslední tři měsíce návštěvníky nejvíc zajímal? Co se řadí mezi trendy?

V souboji svatebních míst obsadily první pětici následující lokality –

  1. moderní restaurace Statenický mlýn
  2. poklidný statek Na Stránce
  3. romantické útočiště Škvorecký dvůr
  4. vyhlášený Penzion V Polích
  5. pivovar Zichovec

Jen těchto pět profilů nastřádalo dohromady v posledních devadesáti dnech přes 4 tisíce zobrazení!

Mezi štítky zvítězil o parník “středočeský kraj”. Mezi dalšími lokalitně orientovanými štítky se ale na stříbrné a bronzové pozici umístily tagy “statek” a “stodola” s dohromady skoro dvěma tisíci vyhledávání.

Z toho jednoznačně plyne, že rustikální tématika svateb je prostě něco, co v současné době frčí a nevypadá to, že by se tento trend měl zastavovat.

Když jsme se Svatebním atlasem začínali, pokrývali jsme nejprve oblast Kladenska, dále Prahu – Západ a přilehlé regiony. Je tedy super překvapení, že na aktuálně třetím místě v návštěvnosti z hlediska regionů je Jihomoravský kraj!

Co nás zaujalo, tak je obrovský zájem o stránku O svatebním atlasu, která sbírá stovky přístupů každý měsíc.

Nejčtenějším článkem za dané období byl text o svatbě Verunky a Honzíka, druhý se umístil článek o snubních prstenech Adama a Markéty. Těsně třetí následovalo obecné povídání o snubních prstenech a jejich materiálech od šperkaře Davida Lomose.

Nejnovější články

SA-article-image

Přineste svému velkému dni kouzlo s těmito trendy svatebních dekorací

Svatba je jedním z nejdůležitějších dnů v životě. Aby byl tento den nezapomenutelný, je třeba dbát na každý detail. Jednou z klíčových částí každé svatby je dekorace. V tomto článku se podíváme na…

SA-article-image

Svatební přání - Jak napsat blahopřání novomanželům

Svatební přání je jedním z nejdůležitějších aspektů svatebního dne. Je to způsob, jak vyjádřit své přání štěstí, lásky a úspěchu novomanželům. V tomto článku se podíváme na to, jak napsat originální…

SA-article-image

Výročí svatby a jejich tradiční názvy

Výročí svatby jsou zvláštní okamžiky, které slaví lásku, oddanost a společně strávený čas mezi manžely. Tradiční názvy svatebních výročí odrážejí materiály nebo symboly, které reprezentují různé…