Co je Svatební atlas a k čemu slouží?

Chystat svatbu je dřina, všichni jsme si tím už sami prošli. Jenom najít vhodné místo pro svatební obřad nebo svatební hostinu a oslavu není nic snadného a nikdo vám s tím moc nepomůže. Ale všechno zlé je pro něco dobré - pro nás to byl impulz, abychom se pokusili to ostatním usnadnit, a tak vznikl Svatební atlas.

Webová aplikace, která umožní všem těm skvělým lokalitám dát o sobě vědět. A všem, kdo hledají to pravé prostředí a místo pro tak důležitý den, aby si je snadno a přehledně zobrazili ve svém okolí, nebo v okolí libovolného města u nás.

Máte na nás otázku?

Napište nám, nebo zavolejte

mirek@svatebniatlas.cz +420 774 056 433

Časté otázky

Kde se Svatební atlas vzal?

Míša a Andy jsou dlouholeté kamarádky, které sdílí velké nadšení pro "svatbování" - nadšení pro seberealizaci, zájem a snahu vytvořit výjimečný svatební den. Ať už pro sebe, nebo pro ostatní. S nápadem na přehledné vyhledávání svatebních míst za nimi přišel Adam, který v té době řešil svou přicházející svatbu. Dali hlavy dohromady a výsledný projekt byl na světě.

Místa z celé ČR, pomalu, ale jistě

Všichni pocházíme z Kladna, a proto jsme se rozhodli nejprve zmapovat své bezprostřední okolí, které dobře známe. A jelikož to šlo jako po másle, zanedlouho jsme se začali zajímat také o další kouty České republiky. Na mapě máme sice pořád několik neprobádaných oblastí, ale svatební lokality a místa už brzy přibudou i tam!

Bude Svatební atlas jenom o místech?
Co fotografové, kapely, vizážistky a tak dále?

Rozhodli jsme se začít především s lokalitami, protože správné místo je podle nás přeci jen to úplně nejdůležitejší. Pokud se ukáže, že je o informace na Svatebním atlasu zájem, rádi v budoucnu rozšíříme přehled i o další důležité služby, které se ke svatbě váží!

Kdo za Svatebním atlasem stojí?

Míša

Míša

Nadšení pro svatbování vě mně začalo růst při přípravách mé vlastní svatby. Nic mi nepřišlo dost dobré a rozhodla jsem se vzít věci do vlastních rukou, využít nastřádané manažerské zkušenosti a schopnosti z práce a zorganizovat si svůj vysněný den přesně podle představ. Všem se líbil. A kamarádi a známí se začali sami ozývat s prosbami o pomoc. A radost ze svatbování pak prostě jen rostla.

Andy

Andy

Jsem především vášnivá dekoratérka, ať už jde o dětský pokojíček pro mou malou Madlenku, nebo o svatební prostředí. Poprvé jsem se takto mohla realizovat právě při přípravách Míšiny svatby a chytlo mě to stejně, jako ji. Mám obrovskou radost, když pomůžu vytvořit prostředí, které nepovažuji za krásné jenom já, ale líbí se také všem ostatním účastníkům svatebního dne.

Adam

Adam

Já a Markéta už máme od 1.9.2017 svou svatbu také za sebou. Předtím nás ale z hledání místa pořádně bolela hlava a tehdy mě napadlo, jestli by se to nedalo aspoň všem ostatním do budoucna nějak ulehčit. A jelikož návrh a tvorba webů je můj denní chleba, oslovil jsem Míšu a Andy a začali jsme spřádat plány. V našem jinak převážně kreativním týmu tak zastávám spíše technickou roli.

Adam

Mirek

Již dlouhá léta spolupracuji s Adamem. Jsem webový vývojář a možnost podílet se na tvorbě Svatebního atlasu jsem vzal jako příležitost realizovat se na vlastním nápadu a uplatnit spousty zkušeností, které si přináším z předchozích projektů. Když jsem uviděl, jak moc by mohl náš vyhledávač pomoci všem těm, kdo tápou s nalezením ideálního svatebního místa, neváhal jsem přispět svými zkušenostmi a tlačit práci na projektu dopředu, co to jde.