Místo na svatební obřad i hostinu

Farma Heroutice

Praha | Středočeský kraj, Benešov, Neveklov, Slapy

uvolnil se červnový víkend 26.-28.6.2020

Celková kapacita 200 osob

Poskytuje ubytování Ano

Kapacita ubytování 110 osob

Se zahradou Ano

Kapacita na hostinu 190 osob

Kapacita na raut 190 osob

Farma Heroutice je nádherné místo na samotě u lesa, ideální pro konání firemních, či soukromých akcí a krásných svateb v rodinném prostředí na celý víkend.

Bohatá historie sahá až do období Karla IV. kde byli Heroutice jako strategická rytířská tvrz, později po dobití v Třicetileté válce se z tvrze stal hospodářský objekt. V průběhu druhé světové války Neveklov vybydleli a obsadili Němci, přičemž byli Heroutice jako cvičiště SS. Po válce byli Heroutice nadále využívány jako hospodářský objekt.

Současná moderní etapa Farmy Heroutice se začala psát až od roku 1991, kdy úplně zchátralý objekt bez veškerých sítí převzali manželé Perníčkovi. Doslova z ničeho zde založili prosperující farmu s chovem koní a jezdeckou školou přičemž vdýchli zdevastovanému statku život a vybudovali ho až do současné podoby.

Myšlenka svateb vznikla až na přelomu let 2016 a 2017. Rodinný přístup a krásné romantické prostředí samoty se stalo vyhledávanou lokalitou pro snoubence, kteří si chtějí svůj svatební víkend užít právě na takovém místě, s velkou mírou seberealizace a hlavně bez poplatků za každý nádech a výdech :)

Mezi lesem a rybníkem zde naleznete zahradu, pískoviště, dětské hřiště, trampolínu, ohniště, pergolu v venkovském stylu s plochou 310 m2, hned několik míst pro obřad, místo pro gril, letní kuchyň, několik posezení mimo přístřešek a mnohé jiné.

Pro víc info ohledně realizace svatby, volných termínů, uplné přesné a garantzované kalkulace a pod. nás neváhejte kontaktovat. Jsme tady pro vás 7 dní v týdnu.

S pozdravem Mgr.Lukáš Ferenc

Adresa Heroutice 1, 257 56 Neveklov

Cenová úrověň Střední

Termíny

Nedostupné

22.6.2024

29.6.2024

Svatební místa v okolí