Svatební místa se štítkem ostrava

25 míst na svatební obřad nebo hostinu se štítkem ostrava

Zlatnictví se štítkem ostrava

Svatba Ostrava

Svatba v Ostravě je skvělou příležitostí pro páry, které hledají moderní a industrializované město pro svou svatbu. Ostrava je třetí největší město v České republice a nabízí širokou škálu možností pro slavnostní obřad a hostinu.

Pro obřad můžete zvolit klasický kostel nebo netradiční místo, jako je například industriální muzeum nebo moderní konferenční centrum. Pro hostinu můžete vybírat ze široké škály stylových svatebních síní, jako je například Hotel Hilton nebo Nové Adalbertinum.

Ostrava je také známá svou živou kulturní scénou a nabízí řadu kvalitních cateringových společností, které vám pomohou s organizací hostiny a nabídnou širokou škálu chutných jídel a nápojů. Navíc se můžete těšit na širokou škálu zábavy pro hosty, jako je například živá hudba nebo firemní fotobudka.

Ostrava je také skvělým místem pro svatební cestu, protože nabízí řadu památek a turistických atrakcí, jako je například Dolní Vítkovice nebo Hlubina. Ať už hledáte stylovou svatební síň nebo netradiční obřadní místo, Ostrava vám nabídne širokou škálu možností pro dokonalou svatbu.