Místo na svatební obřad i hostinu

Chalupa Libějovice

Jihočeský kraj | Libějovice

Celková kapacita 160 osob

Poskytuje ubytování Ano

Kapacita ubytování 17 osob

Se zahradou Ano

Kapacita na raut 120 osob

Hledáte takzvaný objekt „vše v jednom“? Naše chalupa se stodolou poskytne pohodlné ubytování, romantické zákoutí pro obřad i rozlehlé prostory pro následné veselí. V našem libějovickém objektu Vám dáváme volnou ruku k uspořádání dne podle Vašich představ.

Chcete si zařídit vlastní catering? U nás bez problému. Chete si nakoupit vlastní alkohol, pití a dort? Samozřejmě bez směšných poplatků. Chcete menší rodinnou svatbu, kde si zcela neformálně ogrilujete třeba jen vepřovou kýtu a popijete víno od tety z Moravy? I takto lze u nás strávit Váš výjimečný den.

Objekt pronajímáme na 3 dny, a to zpravidla pá-ne. Klíče k objektu však předáváme už ve čtvrtek, kdy můžete začít s přípravami, ať vše pohodlně stihnete. :) Objekt včetně ubytování na 3 dny pronajímáme za jednorázovou a konečnou částku:

V dubnu 30 000,–
v květnu 55 000,
v červnu 65 000,–
v září 65 000,–
a v říjnu 50 000,–.

Cena je opravdu konečná a už nemusíte počítat s žádnými poplatky.

V ceně je zahrnuto ubytování i energie. V chalupě se 7 ložnicemi, 3 koupelnami a 2 kuchyněmi se pohodlně vyspí 17 osob. Navýšit kapacitu lze stany na zahradě, matracemi na zemi v chalupě nebo rozkládacími pohovkami.

Jak už bylo zmíněno, u nás dáváme svatebčanům volnou ruku s výběrem dodavatelů služeb. Neúčtujeme žádné poplatky za vlastní jídlo, pití, alkohol, či snad dort. Pokud ale přeci jen uvítáte pomoc profesionálů, můžeme zprostředkovat catering s naší spřátelenou firmou, která u nás vystrojuje hostiny již druhým rokem. Základní výzdobu stodoly a osvětlení u nás najdete, ladit ale už budete muset sami. Důležitá informace: Svatby u nás pořádáme pouze mimo prázdninové měsíce.

Budu se těšit na setkání.

Svatební místa v okolí