Svatební místa se štítkem liberecký kraj

23 míst na svatební obřad nebo hostinu se štítkem liberecký kraj

Svatba v Libereckém kraji

Svatba v Libereckém kraji je jedinečnou příležitostí pro páry, které chtějí pořádat svatbu v krásné přírodní krajině s řadou možností pro slavnostní obřad a hostinu. V Libereckém kraji naleznete širokou škálu elegantních a romantických svatebních síní, které jsou vhodné pro menší i větší svatby. Mezi nejoblíbenější patří například historický zámek Frýdlant nebo luxusní hotel Pyramida ve Šumbarku.

Pro obřad můžete vybírat z řady krásných míst, jako je například zámecký park ve Frýdlantu nebo přírodní amfiteátr v Hradci Králové. Můžete také zvolit klasický obřad v kostele nebo na radnici. Ať už se rozhodnete pro jakékoliv místo, Liberecký kraj nabízí širokou škálu možností pro slavnostní a romantickou svatbu.

Po obřadu můžete s hosty oslavit ve stylové svatební síni nebo v jednom z mnoha krásných venkovních prostorů, jako je například zámecká terasa nebo přírodní amfiteátr. V Libereckém kraji naleznete řadu kvalitních cateringových společností, které vám pomohou s organizací hostiny a nabídnou širokou škálu chutných jídel a nápojů.

Ať už hledáte elegantní svatební síň nebo romantické venkovní místo pro obřad, Liberecký kraj nabízí širokou škálu možností pro dokonalou svatbu. Navíc se můžete těšit na krásnou přírodní krajinu a řadu zajímavých turistických atrakcí, které můžete navštívit během svatebního víkendu.