Statek Na Stránce

Svatební místo

klidné místo s netradiční stodolou

Místo pro svatební obřad i hostinu Zápy
Poslat nezávaznou poptávku, nebo otázky
  • Maximální kapacita: 140 osob
  • Poskytuje ubytování: Ano
  • Kapacita ubytování: 17 osob
  • Místo se zahradou: Ano

Zrekonstruovaný statek leží v klidném prostředí na okraji městyse Zápy, 10 km od Prahy – metra Černý most – směrem na Brandýs nad Labem. V uzavřeném areálu se nachází netradiční stodola, která slouží k různým společenským událostem, dva domy s celkovou kapacitou 14 lůžek, krytý bazén 6 × 3 m, zastřešená pergola se zahradním nábytkem a grilem. Na přilehlé zahradě o velikosti 4000 m2 je možné sportovní vyžití. Areál lze pronajmout celý nebo jednotlivé budovy.

Na statku lze uzavřít civilní i církevní sňatek. V obou případech je potřeba kontaktovat matriku Městského úřadu v Brandýse nad Labem, se kterou spolupracujeme a kde získáte potřebné informace na tel. 326909105. Církevní obřady si domlouvají snoubenci osobně se zástupcem církve.

Svatební obřad může probíhat pod širým nebem na dvoře vedle studny nebo na zahradě, v případě nepříznivého počasí v horním sále stodoly.

Přímo na statku je možné ubytování svatebních hostů (kapacita domů je 17 lůžek, dle domluvy připravíme přistýlky, popř. na zahradě si hosté mohou postavit stany).

Snoubencům nabízíme soukromí pro pořádání svatebního obřadu, hostiny a veselice na jednom místě.

Parkování je zajištěno před statkem na návsi.

Svatební atlas doporučuje: (4 z 5)