winter-wedding-bouquet 2
Zpět na všechny články

Zimní svatební kytice

Nezáleží na tom, jestli je váš svatební den zalitý sluncem nebo zem pokrývají mrazivé sněhové vločky.

Až budete kráčet uličkou, květina pro nevěstu se stane tím nejdůležitějším doplňkem celého vašeho outfitu. O pravidlech jejího výběru se můžete dočíst v jednom z našich předešlých článků – Jak vybrat tu pravou svatební kytici.

Ale ne nadarmo se říká, že zima je tím nejkouzelnějším obdobím z celého roku. A tomuhle rčení můžete přizpůsobit právě i svou svatební kytici. Stačí ubrat na intenzitě barev a vznikne vám dokonalá zimní kráska. Vyberte květiny v jemných odstínech bílé, šedé nebo starorůžové. V zimní sezóně se volí hlavně růže, lilie, kaly, chryzantémky, orchideje a nastává čas i pro tulipány. Úžasným doplňkem je pak eukalyptus.

Nebo naopak přidejte a zvolte syté barvy červené, rudé, bordó či fialové. Doplňte ji bodláky, bobulkami nebo jehličím. Můžete zakomponovat i šišky. Kontrast zimní krajiny, kožíšku a výrazné květiny bude zaručeně všem přítomným brát dech.

Našli jsme pro vás pár krásných tipů pro inspiraci na zimní svatební kytici.

26
25
24
23
22
20
19
18
17
16
15
14
13
12
11
10
9
8
7
6
5
4
3
2
1

Nejnovější články

image15

Romantická přírodní svatba

Pokud obdivujete krásu přírody a chcete váš den prožít v romantickém obklopení přírody a intimní atmosféry, pak je tento styl/téma svatby to pravé pro Vás.

White Collage Family Photography Business Flyer (1)

Svatební oznámení

Svatební oznámení je velmi důležité. Pozvaní hosté si již mohou udělat představu o Vaší svatbě.. Nevíte odkud začít? Nemůžete si ze všech vzorů a možností vybrat? Chtěli byste originální svatební…

image1

Svatební účesy - jaký účes je ten pravý?

Tyto účesy jsou zejména pro nevěsty, ale jako inspirace poslouží i družičkám, maminkám nebo svatebním hostům.