Místo na svatební obřad i hostinu

Poskytuje ubytování Ano

Kapacita ubytování 12 osob

Se zahradou Ano

BICZ Park Golf je jedinečným areálem, který se nachází na okraji města Hradec Králové. Najdete zde golfové hřiště, restauraci s úžasným výhledem a 4*hotel.

Svatební obřad Svatební obřad vám zajistíme od zapůjčení slavobrány a dekorací, zkoordinujeme a na přání i ozvučíme. K dispozici je samozřejmě i obřadní stolek a židle pro svatební hosty. Svatební obřad obvykle probíhá na trávníku hned vedle terasy, při nepřízni počasí/velkém horku obřad probíhá na zastředšené terase.

kulatá nebo hranatá slavobrána, obřadní stolek nádherné květinové dekorace na slavobránu a k obřadu baldachýny a potahy na židle v bílé barvě koordinace celého obřadu od příjezdu hostů až po focení po obřadu

Svatební oběd a večerní raut s grilováním Welcome občerstvení při příchodu hostů je samozřejmostí, dle přání připravíme variaci kanapek na naší výborné focaccie nebo třeba golfovou škvarkovku.

Po svatebním obřadu (někdy i před) podáváme dvou až tří chodový svatební oběd, velmi oblíbená je i kombinace společné servírované polévky a menšího obědového rautu, následuje krájení svatebního dortu, odpolední grilování na desighnovém kedar grilu a vše završí tradiční večerní raut.

Komornější svatba v salonku Pro měnší svatby máme k dispozici samostatný salonek s vlastní terasou.

kapacita max 25 osob kavárna má svou vlastní terasu i když máte malou svatbu a rezervujete si jen část areálu, vždy u nás probíhá pouze jedna svatba

Svatební místa v okolí