Místo na svatební obřad i hostinu

Areál na samotě u lesa

Pardubický kraj | Kozašice

Pro svatby v týdnu sleva 30 - 40%

Celková kapacita 100 osob

Poskytuje ubytování Ano

Kapacita ubytování 40 osob

Se zahradou Ano

Kapacita na hostinu 100 osob

Soukromý areál na samotě u les pro Vaše svatby, oslavy, firemní akce, školení, kurzy.

Jedná se o nádherné místo kousek od Přelouče, obklopené vzrostlými stromy, na úplné samotě, 100% soukromí a romantické ubytování v chatkách. Chatky včetně povlečení, ručníků a osušek. Případně další přespání nabízí se ve stanech na rozlehlé zahradě nebo v ubytovacích zařízení vzdálených 1 – 6km. Obřad je možný jak v Areálu tak v našem lese hned u Areálu.

K dispozici v ceně pronájmu: altán 8×12, stoly, židle a veškeré nádobí a sklo až pro 100 lidí, sklad, pódium, taneční parket, sklad s lednicemi a mrazáky, kuchyň, bar s výčepním zařízením se dvěma kohouty, přenosné chlazení, lednice, mrazák. Před altánem gril na kýtu nebo kuřata, udírna, fotokoutek, dětský koutek, houpačky, pískoviště a t.d. Na obřad při dešti k dispozici v ceně velký a malý stan. Sprchy, WC, pisoáry.

Při chladnějších večerech plynová topidla. Večerní osvětlení, slavobrány budou 2 až 3 na výběr, lucerny, záclony a spousta dalších rekvizit pro výzdobu. DJ- moderátor včetně ozvučení obřadu, her, tomboly, fotokoutku, rekvizit do fotokoutku, možnost tisku fotografií na místě a přes 100 reportážních fotografií v digitální podobě a krátký videoklip. Projektor s promítacím plátnem. Hudba i po půlnoci. Dětský koutek s houpačkou, pískovištěm a hračkami. Máme prostor pro další odpočinková místa. Celý Areál je oplocený.

Zařídíme a doporučíme prověřené dodavatele ale můžete mít i vlastní: Svatební koordinátor, květinová výzdoba, jídlo, pití, DJ – moderátor, fotograf, kameraman, vizážistka. Jde domluvit navíc hlídání dětí, obsluha a úklid, rozvoz. Případně cokoliv dalšího co Vás nápadné. V případě jakýchkoliv dalších dotazů nebo domluvení prohlídky areálu, neváhejte mne kdykoliv telefonický kontaktovat.

Pro svatby v týdnu sleva 30 – 40%.

V případě jakýchkoliv dalších dotazů nebo domluvení prohlídky areálu, neváhejte mne kdykoliv telefonický kontaktovat.

Adresa Kozašice 1, 535 01 Jankovice, Pardubice

Svatební místa v okolí