Místo na svatební obřad i hostinu

Chateau Kotěra

Středočeský kraj | Ratboř u Kolína

Poskytuje ubytování Ano

Kapacita ubytování 70 osob

Se zahradou Ano

SVATBA NA ZÁMKU

Zažijte váš výjimečný den v romantických prvorepublikových prostorech našeho zámku. Můžete využít kubistickou restauraci se zahrádkou, salonky nebo rozsáhlý anglický park. Nechybí u nás ani masáže, sauna, venkovní, grilování a další program pro novomanžele nebo hosty. Na zámku jsme zorganizovali již víc než 200 svateb!

Rádi vám poradíme s výběrem:

svatebního menu (klasické menu nebo středomořské speciality s nabídkou výborných vín z celého světa) svatebních tiskovin (oznámení, pozvánky, jmenovky, menu apod.) dekorací vozidel, hostů, svatební tabule, prostoru pro obřad (pokud bude zde na zámku) šatů pro nevěstu, ženicha, družičky fotografických, kadeřnických a kosmetických služeb živé hudby pro obřad či zábavu

Další program

Zajistíme pro vás kočár nebo historická vozidla, program pro děti V našem parku je k dispozici tenisový kurt, hřiště na pétanque, letní bazén Dále můžete využít masáže, saunu Nebo další služby, které s vámi domluví naši koordinátoři Věříme, že budete prostředím i službami nadšeni a že se Váš svatební den stane jedinečným a nezapomenutelným.

Svatební místa v okolí