Místo na svatební obřad i hostinu

Huť Marie

Liberecký kraj

Celková kapacita 400 osob

Poskytuje ubytování Ne

Se zahradou Ano

Výjimečný prostor v srdci Jizerských hor"

Unikátní prostředí multifunkční haly nabízí veškeré zázemí pro koncerty, výstavy, plesy, svatby, sportovní i jiné společenské akce. Hala o rozloze 600 metrů čtverečních a výšce 18 metrů může pojmout až 400 návštěvníků.

Dále Vám můžeme nabídnout dva menší sály.

Školící sál

Plně vybaven sál je vhodný například pro přednášky, školení, menší firemní či rodinné akce. Rozloha sálu je 80 metrů čtverečních a pojme maximálně 40 osob.

Víceúčelový sál

Sál je vhodný pro skupinové cvičení jako je například jóga, tanec, cvičení rodičů s dětmi. Kapacita sálu je maximálně 20 osob. Samozřejmostí je veškeré zázemí pro akce všeho druhu (šatny, sprchy, sociální zařízení). Parkování a wi-fi v celém objektu zdarma.

Roku 2019 vstoupila do horské obce Josefův Důl, který leží v srdci Jizerských hor v údolí řeky Kamenice, jako investor společnost Canicula Invest, s.r.o., vlastněná manželi Zdeňkem a Renatou Kubátovými. Podařilo se jim získat tři brownfieldy v samotném centru obce, kromě dvou bývalých sklářských hutí i bývalou pilu. A mnohaletý projekt revitalizace těchto areálů mohl začít.

Adresa Dolní Maxov 113 468 44 Josefův Důl

Svatební místa v okolí