Místo na svatební obřad i hostinu

Apartmán-hotel Jítravský Dvorec

Liberecký kraj | Jítrava

Poskytuje ubytování Ano

Se zahradou Ano

Zhruba po hodině jízdy z Prahy se octnete na klidném místě vprostřed výjimečně krásné české přírody, kde je radostí uspořádat Vaše velké i malé oslavy. Jsme vybaveni na svatební veselí včetně obřadu, hostiny a koordinátora oslav a náš tým je připraven vyjít vstříc Vašim požadavkům.

Hotel je jedinečný a odlišný od ostatních možností ubytování v Lužických horách. Komfortní pokoje apartmánového typu vysoce převyšují ubytovací standard v tomto regionu. Pokoje jsou vkusně zařízeny, vybaveny klimatizací, stylovým dřevěným nábytkem a voní čistotou Lužických hor.

Příjemná restaurace Apartmán – hotelu Jítravský Dvorec se nachází ve stejnojmenné obci nedaleko od Liberce. Hlavní odlišností a specialitou restaurace je nadstandardní kvalita jídel. Dále pak výborná vína s možností řízené degustace, originální interiér v lužickém stylu, romantická terasa s příjemným venkovním posezením a krásným výhledem na Lužické hory. K dispozici je také altán, kde si můžete po jídle odpočinout. Nebo můžete využít služeb našeho wellnes.

Navštivte nás v Libereckém kraji – v srdci Lužických hor.

Svatební místa v okolí