Místo na svatební obřad i hostinu

Pařník Summer Boat Music Bar

Jihomoravský kraj | Vranovská pláž

Celková kapacita 60 osob

Poskytuje ubytování Ano

Kapacita ubytování 60 osob

Se zahradou Ano

Kapacita na hostinu 60 osob

Kapacita na raut 60 osob

Loď Pařník kotvila od roku 2013 na břehu Vranovské přehrady. Jako sezónní bar, byla místem, kde si celé léto lidé užívali zábavy a skvělých drinků. To nám ale nestačilo, chtěli jsme lidem nabídnout mnohem více než pouhý bar.

SVATBY NA VODĚ – sen, kdy se toto netradiční místo přemění v něco jedinečné. Místo, kde budou lidé prožívat nezapomenutelné chvíle. V roce 2019 tedy začala rekonstrukce celé lodi. Pařník dostal nový kabát, bylo přistaveno druhé patro s kavárnou a celý interiér dostal moderní, elegantní nádech. Vše bylo pečlivě navrženo tak, aby loď vyhovovala náročným požadavkům klientů.

Svatby na klíč – s organizací svatby vám rádi pomůžeme. Svěřit nám ji však můžete i celou. My pro vás vše připravíme, zajistíme, zkonzultujeme a to především s důrazem na vaše přání a požadavky.

Rádi byste měli vše na jednom místě, včetně ubytování? Nebojte, kapacity máme dostatečné. Každá svatba je jiná. My vám však pomůžeme s přípravou svatby romantické, až po bláznivou s originálním doprovodným programem. Dekorace, květiny jsou našim koníčkem. Ať se vám líbí rustikální, boho či retro styl, společně vybereme to pravé pro vás. Chtěli byste obřad na lodi, na louce, na mostě či zámečku? Ani to u nás není problém.

Užijte si svůj den „D“ na mimořádné lodi u břehu Vranovské přehrady. Bude nám ctí s vámi váš svatební den prožít.

Adresa Areál Vranovská pláž, 671 02 Šumná

Svatební místa v okolí