Místo na svatební obřad i hostinu

Stodola Suška

Jihomoravský kraj | Kravsko

Celková kapacita 150 osob

Poskytuje ubytování Ano

Kapacita ubytování 170 osob

Se zahradou Ano

Kapacita na hostinu 140 osob

Kapacita na raut 200 osob

Stodola Suška kdysi sloužila jako zámecká stodola, ve které se sušilo obilí a jméno Suška jí už zůstalo. Stojí v poli dostatečně vzdálená od obytné zóny a poskytuje tak dostatek klidu a soukromí. Při rekonstrukci dostala krásná okna a novou rákosovou střechu, která hlavně v horkých letní dnech zajištuje příjemné klima.

Prostor stodoly je ideální pro svatby od 80 do 140 hostů, pojme i větší akce.

Zažijte u nás svůj dokonalý svatební den!

Organizace svatby

Ačkoliv nejsme svatební agentura, dovolujeme si tvrdit, že u nás se vám o všechno postaráme a o co se nepostaráme s tím vám rádi poradíme!

Catering

Skvělé jídlo na svatbě je prostě základ. Naše nabídka svatebního cateringu velmi bohatá a o jeho kvalitu se stará tým zkušených kuchařů. Svatební dorty tvoříme přesně podle vašich představ a náš pestrý sladký bar je zárukou toho, že bude chutnat každému.

Dekorace

Každá nevěsta je jiná a každá svatba je jedinečná a takové se snažíme vytvořit i dekorace, svatební dekorace jsou navíc naší srdcovou záležitostí. Čerpáme inspiraci v každém ročním období. Nebráníme se náročným instalacím ani těm prostým. Stodole Suška sluší obojí :-)

Ubytování

Svatebčané ze stodoly jsou ubytovaní přibližně 2 km od Sušky v nově zrenovovaném stylovém areálu Kocanda v Kravsku. Kapacita areálu je až 160 lůžek. Nemusíte si lámat hlavu ani nad dopravou i o tu se postaráme.

Kontaktujte nás ohledně podrobnějších informací!

Svatební místa v okolí