Najdi své ideální místo pro svatební obřad nebo svatební hostinu.

  Menu   Vyhledávání

Kocanda Kravsko

Svatební místo

stylové svatební místo s jedinečnou atmosférou

Místo pro svatební obřad i hostinu Kravsko 45
Poslat nezávaznou poptávku, nebo otázky
Organizujeme stylové svatby po celý rok!
  • Maximální kapacita: 100 osob
  • Poskytuje ubytování: Ano
  • Kapacita ubytování: 170 osob
  • Kapacita hostiny: 80 osob
  • Kapacita pro raut: 100 osob
  • Místo se zahradou: Ano

Areál Kocanda je poklidné místo na okraji obce Kravsko nedaleko Znojma, ideální pro konání firemních či soukromých akcí a zejména svateb s jedinečnou atmosférou.

Zajímavá historie objektu sahá až do středověku, z této doby pochází hlavní budova areálu, která nyní slouží jako penzion a barokní sál, který je určený pro konání společenských akcí a svateb. Koncem 19tého století byl areál rozšířený o průmyslové budovy místní keramičky. I tyto budovy byly zachovány a jsou postupně renovovány na další ubytovací kapacitu.

Celý objekt je rekonstruován s úctou k jeho historii, jsou zde zachovány jednotlivé původní středověké i industriální prvky, což místu dodává unikátní atmosféru. Rozlehlá zahrada nabízí místo pro venkovní obřad i hostinu. Samotný barokní sál je vhodný pro svatby od 40 do 80 hostů (formou rautu i více). Má krásnou terasu s výhledem do kraje. Svatebčané jsou ubytovaní přímo v areálu a tak mají zajištěno maximální pohodlí.

Objekt patří do portfolia oblíbeného svatebního místa Stodola Suška a o hladký průběh svateb se zde stará zkušený tým, na který se můžete spolehnout, že váš den D bude probíhat bez starostí. Zastáváme názor, že skvělé jídlo na svatbě je prostě základ a tak je naše nabídka svatebního cateringu velmi bohatá a o jeho kvalitu se stará tým zkušených kuchařů. Svatba musí být nejen skvěle zorganizovaná, ale i krásná a tak dáváme velký důraz na stylové dekorace.

Kontaktujte nás ohledně podrobnějších informací!

Svatební atlas doporučuje: (5 z 5)

Podobná svatební místa

Pivovar Dalešice

Dalešice

Pivovar Dalešice

Pivovar filmových Postřižin

Pařník Summer Boat Music Bar

Vranovská pláž

Pařník Summer Boat Music Bar

Svatby na vodě

Kocanda Kravsko

Kravsko 45

Kocanda Kravsko

stylové svatební místo s jedinečnou atmosférou