Kocanda Kravsko

Svatební místo

stylové svatební místo s jedinečnou atmosférou

Místo pro svatební obřad i hostinu Kravsko 45
Poslat nezávaznou poptávku, nebo otázky
Organizujeme stylové svatby po celý rok!
  • Maximální kapacita: 100 osob
  • Poskytuje ubytování: Ano
  • Kapacita ubytování: 170 osob
  • Kapacita hostiny: 80 osob
  • Kapacita pro raut: 100 osob
  • Místo se zahradou: Ano

Areál Kocanda je poklidné místo na okraji obce Kravsko nedaleko Znojma, ideální pro konání firemních či soukromých akcí a zejména svateb s jedinečnou atmosférou.

Zajímavá historie objektu sahá až do středověku, z této doby pochází hlavní budova areálu, která nyní slouží jako penzion a barokní sál, který je určený pro konání společenských akcí a svateb. Koncem 19tého století byl areál rozšířený o průmyslové budovy místní keramičky. I tyto budovy byly zachovány a jsou postupně renovovány na další ubytovací kapacitu.

Celý objekt je rekonstruován s úctou k jeho historii, jsou zde zachovány jednotlivé původní středověké i industriální prvky, což místu dodává unikátní atmosféru. Rozlehlá zahrada nabízí místo pro venkovní obřad i hostinu. Samotný barokní sál je vhodný pro svatby od 40 do 80 hostů (formou rautu i více). Má krásnou terasu s výhledem do kraje. Svatebčané jsou ubytovaní přímo v areálu a tak mají zajištěno maximální pohodlí.

Objekt patří do portfolia oblíbeného svatebního místa Stodola Suška a o hladký průběh svateb se zde stará zkušený tým, na který se můžete spolehnout, že váš den D bude probíhat bez starostí. Zastáváme názor, že skvělé jídlo na svatbě je prostě základ a tak je naše nabídka svatebního cateringu velmi bohatá a o jeho kvalitu se stará tým zkušených kuchařů. Svatba musí být nejen skvěle zorganizovaná, ale i krásná a tak dáváme velký důraz na stylové dekorace.

Kontaktujte nás ohledně podrobnějších informací!

Svatební atlas doporučuje: (5 z 5)

Podobná svatební místa

Koberův mlýn

Zblovice

Koberův mlýn

Hotel Vinice Hnanice

Hnanice

Hotel Vinice Hnanice

Restaurace Vyhlídka

Pivovar Dalešice

Dalešice

Pivovar Dalešice

Pivovar filmových Postřižin