Místo na svatební obřad i hostinu

Kocanda Kravsko

Jihomoravský kraj | Kravsko 45

Pořádáme i zimní svatby!

Celková kapacita 120 osob

Poskytuje ubytování Ano

Kapacita ubytování 180 osob

Se zahradou Ano

Kapacita na hostinu 80 osob

Kapacita na raut 100 osob

Areál Kocanda je poklidné místo na okraji obce Kravsko nedaleko Znojma, ideální pro konání firemních či soukromých akcí a zejména svateb s jedinečnou atmosférou.

Zajímavá historie objektu sahá až do středověku, z této doby pochází hlavní budova areálu, která nyní slouží jako penzion a barokní sál, který je určený pro konání společenských akcí a svateb. Koncem 19tého století byl areál rozšířený o průmyslové budovy místní keramičky. I tyto budovy byly zachovány a jsou postupně renovovány na další ubytovací kapacitu.

Celý objekt je rekonstruován s úctou k jeho historii, jsou zde zachovány jednotlivé původní středověké i industriální prvky, což místu dodává unikátní atmosféru. Rozlehlá zahrada nabízí místo pro venkovní obřad i hostinu. Samotný barokní sál je vhodný pro svatby od 40 do 80 hostů (formou rautu i více). Má krásnou terasu s výhledem do kraje. Svatebčané jsou ubytovaní přímo v areálu a tak mají zajištěno maximální pohodlí.

Objekt patří do portfolia oblíbeného svatebního místa Stodola Suška a o hladký průběh svateb se zde stará zkušený tým, na který se můžete spolehnout, že váš den D bude probíhat bez starostí. Zastáváme názor, že skvělé jídlo na svatbě je prostě základ a tak je naše nabídka svatebního cateringu velmi bohatá a o jeho kvalitu se stará tým zkušených kuchařů. Svatba musí být nejen skvěle zorganizovaná, ale i krásná a tak dáváme velký důraz na stylové dekorace.

Kontaktujte nás ohledně podrobnějších informací!

Adresa Kocanda Kravsko, Kravsko 45, 671 51 Kravsko

Svatební místa v okolí