Zájezdní hostinec a Stodola U Jiskrů

Svatební místo

Hostinec a stylová stodola v jižních Čechách

Místo pro svatební obřad i hostinu Kbelnice
Poslat nezávaznou poptávku, nebo otázky
  • Maximální kapacita: 90 osob
  • Poskytuje ubytování: Ano
  • Kapacita ubytování: 32 osob
  • Kapacita hostiny: 90 osob
  • Kapacita pro raut: 120 osob
  • Místo se zahradou: Ano

Stodola U Jiskrů je součástí Zájezdního hostince U Jiskrů, s nímž ji spojuje prostorný dvůr. Dostává se Vám kompletní nabídky restaurace, venkovních prostor a stylové venkovské stodoly. Cihlová podlaha, kamenné stěny a dřevěný strop v kontrastu s designovým osvětlením nabízí atmosféru stvořenou pro nezapomenutelné události.

Naše Elegance tradiční kuchyně a koncept celého hostince Vám dává možnost ochutnat tradiční pokrmy servírované moderně, doplněné o perfektně ošetřené čepované pivo a další nealkoholické nápoje. Pro slavnostní příležitosti máme připravená vybraná moravská vína, české pálenky a likéry. Ať už s rodinou, přáteli, nebo s obchodními partnery, stodola nabízí něco pro každou událost. Stodolu je možné rezervovat od 20ti osob.

Pokud jste se rozhodli říct si své „ANO“, tak Stodola U Jiskrů může být pro Vás tím pravým místem. Svatba ve venkovském stylu a přesto moderní. S šéfkuchařem, který Vám splní každé gastronomické přání a s kompletním inventářem restaurace, dokážeme ve stodole pohostit až 45 hostů. Pro větší počet svatebčanů jsou k dispozici prostory samotného hostince.

Zájezdní hostinec U Jiskrů spolupracuje s firmou Svatba vašich snů, která Vám pomůže zorganizovat celý Váš den tak, abyste se mohli soustředit na to podstatné. Máme pro Vás řešení i v případě, že by se veselka protáhla do pozdních hodin. Své hosty můžete ubytovat v 10 minut vzdáleném Ořechovém Dvoře s kapacitou 32 lůžek.

Svatební atlas doporučuje: (5 z 5)

Podobná svatební místa

Hotel Ostrovec

Volyně

Hotel Ostrovec

hotel - restaurant v prostředí krásného parku

Kamenný mlýn

Přední Zborovice

Kamenný mlýn

Chateau Kravín

Kuřimany u Strakonic

Chateau Kravín

Chateau Kravín

Chalupa Libějovice

Libějovice

Chalupa Libějovice

Historická stodola a chalupa na samotě