Místo na svatební obřad i hostinu

Chateau Kravín

Jihočeský kraj | Kuřimany u Strakonic

Celková kapacita 80 osob

Poskytuje ubytování Ano

Kapacita ubytování 30 osob

Se zahradou Ano

Kapacita na hostinu 80 osob

Kapacita na raut 80 osob

Nabízíme nové svatební místo jen hodinu a čtvrt jízdy od Prahy!

Chateau Kravín

Adresa: 386 01 Kuřimany ll Vzdálenost od: Praha 1h 25m, České Budějovice 50m, Plzeň 1h 30m ll Maximální kapacita pro obřad a hostinu: 70–90 hostů ll Kapacita ubytování: 30 osob v pokojích.

Pronájem zahrnuje:

Pronájem od pátku 15.00 do neděle 12.00 (lze přijet i dříve nebo prodloužit po domluvě – např. čtvrtek by nebyl problém) Stodolu včetně základního nábytku (stoly, židle, bar) Privátní sklípek s kapacitou 30 osob Zázemí pro catering (chladící místnost a přípravna) – bez nádobí a servisu Ubytování pro 30 osob v pokojích po celou dobu pronájmu Venkovní prostor pro obřad (případně hostinu), dětské hřiště

Nabízíme jak možnost obřadu a hostiny, tak i ubytovací kapacitu pro 30 osob (ubytování v pokojích hotelového typu s vlastní koupelnou). Také je možné domluvit ubytování v přilehlém penzionu cca 5km daleko.

K myšlence vlastního statku jsme se dostali zcela náhodou, jak už to v životě bývá. Když jsme plánovali vlastní svatbu, tak jsme zjistili, že žádné místo nesplňovalo to, co jsme od vysněného místa pro naší svatbu čekali. Rozhodli jsme se tedy s přáteli nějaké ideální místo najít, koupit a dnes je nám milým potěšením, nabídnout Vám unikátní prostor pro Vaši oslavu, svatbu nebo firemní akci. Prostor jsme s trochou nadsázky nazvali Chateau Kravín, a ač se o žádný zámek samozřejmě nejedná, jsme přesvědčeni, že se u nás jako na zámku budete cítit.

Těšíme se na Vás!

Svatební místa v okolí