Místo na svatební obřad i hostinu

Dohnalův Mlýn

Zlínský kraj | Zástřizly

Celková kapacita 170 osob

Poskytuje ubytování Ano

Kapacita ubytování 12 osob

Se zahradou Ano

Kapacita na hostinu 80 osob

Pokud si Váš svatební den představujete v přírodním, rustikálním či „boho“ stylu, věříme, že jste přišli na správné místo. Na našem mlýně najdete vše, co k tomuto stylu potřebujete – svatební stodolu, historické mlýnské stavení, vlastní rybník, přírodu a v neposlední řadě samotu a klid.

MLÝN Velikost svatby je čistě na Vás (hned první svatba na našem mlýně čítala více než 170 hostů). Do stodoly se pro účely svatebního oběda vleze 70–80 hostů. Případně je možné (např. při větším počtu hostů) pro oběd využít venkovní plochy a stodolu mít rezervovanou pro odpolední/večerní párty. Pro venkovní prostory jsme v případě zájmu schopni zajistit párty stany, čímž se efektivně vyřeší i mokrá varianta svatby, a to i pro vyšší počet svatebních hostů.

Chápeme, že přichystání svatebního místa zabere čas. V tomto směru Vám necháváme zcela volnou ruku, můžete si zde zrealizovat všechny Vaše představy. Svatební víkend u nás tedy začíná již v pátek. Mlýn nikdo trvale neobývá – mlýn je tedy v rámci Vašeho termínu / víkendu rezervovaný skutečně jen a jen pro Vás. Zajistíme Vám kompletní servis cateringu včetně nápojového servisu.

Svatební místa v okolí