Místo na svatební obřad i hostinu

Hotel Nemojanský mlýn

Jihomoravský kraj | Vyškov u Brna

Termíny do 15.10.2018 jsou již plně obsazeny

Poskytuje ubytování Ano

Kapacita ubytování 30 osob

Se zahradou Ano

Kapacita na hostinu 66 osob

Hotel Nemojanský mlýn se rád podílí na výjimečných událostech Věříme, že svatební den je právě takovou výjímečnou událostí, a proto Vám nabízíme svatební servis.

Rozhodnete-li se uspořádat svůj VELKÝ DEN v prostorách hotelu Nemojanský mlýn, můžete se spolehnout, že svatba proběhne přesně dle Vaší představy a stane se pro vás nezapomenutelným zážitkem. Nabízíme kompletní servis a nadstandartní služby, velkou výhodou je, že můžete svatební obřad uspořádat přímo v hotelovém areálu. Zde je nově vybudovaný svatební altán pro obřady pod širým nebem.

Nabízíme

Uspořádání slavnostní hostiny a veškerého cateringu – pronájem svatebních prostor 5.000,– Kč Ubytování svatebních hostů Foto-video projekci Živou či reprodukovanou hudbu Květinové aranžmá, včetně kompletní svatební výzdoby a další služby dle Vašeho přání Cenová kalkulace po osobní schůzce Nabízíme Vám také realizaci svatebního obřadu u nás v zahradě – cena 2.500,– Kč – obřad ve svatebním altánku. Svěřte Váš velký den do našich rukou a vyhněte se zbytečnému stresu. Rádi Vám poradíme a zajistíme vše podle Vašich představ.

Svatební místa v okolí