Místo na svatební obřad i hostinu

Angusfarm Soběsuky

Plzeňský kraj | Neurazy

Celková kapacita 120 osob

Poskytuje ubytování Ano

Kapacita ubytování 48 osob

Se zahradou Ano

Venkovská stodola je součástí restaurace a pensionu Angusfarm Soběsuky. Při její rekonstrukci bylo pracováno s přírodními materiály – dřevo, kámen, pálená cihla, hlína, levandule – v kontrastu s luxusním křišťálem. Výsledkem je prostor s opravdu jedinečnou atmosférou, který je přímo stvořený pro váš výjimečný den. Nabízíme romantické a útulné místo s rodinnou atmosférou a vynikající kuchyní, kde se budete cítit jako doma.

Svatební obřad se odehraje na zahradě s jezírkem a altánkem. Oběd a následná veselice pak probíhají přímo ve stodole s kapacitou zhruba 80 hostů, a v případě zájmu i ve vinném sklípku, kde podáváme ta nejlepší česká i zahraniční vína. Stodolu je možné využít také druhý den na snídani.

Svatební menu vám připravíme na míru, postaráme se o večerní raut i venkovní grilování. Těšit se můžete na vynikající maso a vždy čerstvé suroviny od lokálních dodavatelů. V případě zájmu zařídíme výrobu svatebního dortu a výslužek. S ubytováním si nemusíte dělat starosti, rádi přivítáme jak vás, tak až 40 vašich blízkých v přilehlém penzionu. Další služby, které máme v nabídce: svatební dekorace, hudební doprovod, foto a video, kadeřník, vizážista, florista, zapůjčení plátna a projektoru, aparatury a malířského stojanu

Svatební místa v okolí