Místo na svatební hostinu

RS Babočka

Ústecký kraj | Lužické hory

Možnost zajištění obřadu přímo v areálu.

Poskytuje ubytování Ano

Kapacita ubytování 170 osob

Se zahradou Ano

Srdečně Vás zveme do rekreačního střediska v Krásném Poli na samém okraji Chřibské. Ocitnete se mezi zalesněnými vrcholky Lužických hor jen pár set metrů od Národního parku České Švýcarsko. Najdete zde ideální základnu pro turistické a cykloturistické výpravy krásnou přírodou se spoustou romantických zákoutí a architektonických památek.

Moderní zděná základna, budovy kluboven a různá hřiště jsou důležitým doplňkem klasického chatkového areálu. Nabízíme zázemí nejen pro letní dětské tábory a školy v přírodě, ale i pro sportovní soustředění, adaptační kurzy, různé outdoorové akce, školní výlety, větší rodinné oslavy, případně individuální rekreaci.

Srdcem BABOČKY je zděná budova s velkou jídelnou, bufetem, krytou venkovní terasou, chlapeckými a dívčími umývárnami se sprchami a toaletami. Chatky rozestavěné v klasickém obdélníkovém tvaru jsou obklopeny hřišti, klubovnami pro případ špatného počasí a v teplých dnech vítaným bazénem. Jasnou předností v moderní době je možnost Wi-Fi připojení. V blízkém okolí máte možnost koupání v rybníce nebo městském koupališti.

Ubytování můžeme zajistit pro více než 170 hostů. Nabízíme prostory nejen pro letní dětské tábory a školy v přírodě, ale i pro sportovní soustředění, adaptační kurzy, různé outdoorové akce, školní výlety, větší rodinné oslavy, případně individuální rekreaci. Najdete u nás ideální základnu pro pěší nebo cyklistické výpravy do bližšího nebo vzdálenější okolí. Rádi Vám poradíme, kam se vydat.

Svatební místa v okolí