Najdi své ideální místo pro svatební obřad nebo svatební hostinu.

  Menu   Vyhledávání

Chateau Kotěra

Svatební místo

elegantní boutique hotel s vyhlášenou restaurací

Místo pro svatební obřad i hostinu Ratboř u Kolína
Poslat nezávaznou poptávku, nebo otázky
  • Poskytuje ubytování: Ano
  • Kapacita ubytování: 70 osob
  • Místo se zahradou: Ano

SVATBA NA ZÁMKU

Zažijte váš výjimečný den v romantických prvorepublikových prostorech našeho zámku. Můžete využít kubistickou restauraci se zahrádkou, salonky nebo rozsáhlý anglický park. Nechybí u nás ani masáže, sauna, venkovní, grilování a další program pro novomanžele nebo hosty. Na zámku jsme zorganizovali již víc než 200 svateb!

Rádi vám poradíme s výběrem:

svatebního menu (klasické menu nebo středomořské speciality s nabídkou výborných vín z celého světa) svatebních tiskovin (oznámení, pozvánky, jmenovky, menu apod.) dekorací vozidel, hostů, svatební tabule, prostoru pro obřad (pokud bude zde na zámku) šatů pro nevěstu, ženicha, družičky fotografických, kadeřnických a kosmetických služeb živé hudby pro obřad či zábavu

Další program

Zajistíme pro vás kočár nebo historická vozidla, program pro děti V našem parku je k dispozici tenisový kurt, hřiště na pétanque, letní bazén Dále můžete využít masáže, saunu Nebo další služby, které s vámi domluví naši koordinátoři Věříme, že budete prostředím i službami nadšeni a že se Váš svatební den stane jedinečným a nezapomenutelným.

Svatební atlas doporučuje: (4 z 5)

Podobná svatební místa

Mlýn Davídkov

Hryzely

Mlýn Davídkov

pohádkové prostředí v kouzelném údolí

Rekreační areál Čmelák

Zruč nad Sázavou

Rekreační areál Čmelák