ems
Zpět na všechny články

Potřebuji zhubnout na svatbu "rychle" – vdávám se

Už jste to někdy, milé budoucí nevěsty, slyšely? Nebo jste dokonce samy autorky podobných výroků? Bylo vám řečeno, že to takto rychle zhubnout na svatbu nejde? Že všechno chce svůj čas?

To zcela jistě pravda je, pokud se chystáte naběhnout do fitcentra a začít se sebou něco dělat. To jistě můžete, a dokonce to doporučujeme, protože pohyb, to je zdraví. Ale problémem je často čas – když nemáte na cvičení čas, nebo když do termínu svatby už není moc času. Čas, čas, čas – je to ten největší stresátor nejen budoucích nevěst, ale nás všech.

EMS trénink

Už jste někdy slyšely o cvičení pomocí EMS, neboli elektrické stimulace svalů? Je to taková ta vesta, kterou na vás trenérka navlékne a na vaše svalové partie připevní elektrody. Nastaví adekvátní intenzitu pro každou svalovou skupinu tak, aby byl stah svalu cítit, ale aby nebolel. A může se začít cvičit – 20 minut, díky kterým se zapotíte tak silně jako z dvouhodinových 4 – 5 návštěv ve fitku.

Hubnutí

Co nás ale zajímá nejvíce a důvod, proč čteme tento článek, je to hubnutí. Opravdu zhubnete a budete mít (ne)hmatatelný důkaz – nějaký ten špíček zmizne, zadeček se hezky pevně zakulatí a získáte i protokol s vašimi počátečními hodnotami a progresem, který jste za tu dobu udělaly.

Rozdíl mezi EMS tréninkem a cvičením ve fitness centru

Opět čas. Cvičení ve fitness centru vám zabere mnohem více času. Aby to cvičení zde totiž k něčemu bylo, je vhodné chodit cvičit co možná nejčastěji, alespoň 4× týdně. U EMS vám stačí 1× za týden pouhých 20 minut, což se rovná 4 – 5 dnům cvičení ve fitness centru. Největším problémem fitness centra je, že musíte cvičit správně, což drtivá většina lidí, bez dohledu trenéra, nedělá. Nesprávným cvičením ztratíte spoustu času – běh na páse je skutečně během na dlouhou trať a opravdu není nejvhodnějším způsobem hubnutí, nevytvoří se vám svaly, ani krásně kulatý a pevný zadeček.

Budete-li praktikovat silový trénink – dřepy, mrtvé tahy či swingovat s kettlebellem – bravo, ale nadřete se, a navíc zde existuje riziko, že se v důsledku nesprávné techniky zraníte. Není to jen o tom dojít a zvednout závaží ze země – je to především o správné technice dýchání, která vám uchrání bederní oblast od zranění, o postavení těla a mnoho dalšího, které si jako běžný cvičenec nemáte šanci uvědomit a ani nastudovat za tak krátkou dobu.

Dalším rozdílem je cena. Cvičení pomocí EMS vás vyjde laciněji, než kdybyste cvičily 4 – 5 dní ve fitku. Je to nejen vstup, ale i pití, které si zde koupíte nebo trenér, kterého musíte zaplatit. Představte si upocené dělníky na poli s motykami, kteří se dřou celý den, aby udělali to, co traktor zvládne za zlomek času. V konečném důsledku bude práce dělníků stát více, třebaže ze začátku se vám mohla zdát lidská síla lacinější, ve skutečnosti se vám to však prodraží. A přesně tak EMS funguje.

Výhodný svatební balíček pro nevěsty a ženichy

Protože nám na dobrém pocitu nevěst velmi záleží, a protože nasloucháme vašim tužbám, přáním a obavám, sjednaly jsme exkluzivně pro naše nevěsty s Lindou výhodný svatební balíček cvičení s EMS na zařízení MIHA BODYTEC, který spolu s vámi může využít i váš nastávající manžel.

U EMS tréninku se zapotí i muži

V KOSTCE: Co je na MIHA BODYTEC EMS tak super?

  • Posílí až 95 % svalstva, a to včetně hlubokého stabilizačního systému, který zajišťuje správné držení těla.
  • Zapojení celého těla najednou.
  • Cvičení s EMS se rovná čtyřem až pěti dvouhodinovým návštěvám ve fitness centru.
  • Má čtyři programy – zpevňující, kardio, spalovací, relax.
  • Dohled trenérky – Linda vám ukáže co a jak dělat, bude vám předcvičovat a bude vaším největším fanouškem.
  • EMS využívají i světoví sportovci, jako jsou Hermann Maier, Vitalij Kličko, Usain Bolt, fotbalisté z Bayernu Michov nebo německá reprezentace.
  • Výsledek? Hubnutí, zpevnění celého těla, díky čemuž vám mohou odeznít bolesti zad, naroste vám síla a zmizí i celulitida.

Kdo je Linda a proč se nám tak líbí?

Linda sportem žije už od dětství, má evropský i světový titul z fitness aerobiku, je strašně milá, hodná a ochotná pomoci každému, kdo chce ze svých rozbředlých nedokonalostí udělat pevné dokonalosti, a to za krátkou dobu.

Pro ty, kteří se stydí, stydět se nemusíte, budete tam jen s Lindou, a ne s desítkami dalších lidí, u kterých máte pocit, že se dívají jen a jen na vás, jak vám cvičení ve fitku nejde. Vzít s sebou můžete i ženicha, abyste byli krásní a dokonalí oba dva.

Je to přeci jen, po dnu vašeho narození a před dnem narození vašich potomků, ten největší a nejkrásnější den vašeho života. Člověk by měl být právě v tento den krásný, a hlavně se tak cítit.

Linda

Kouzelná Linda nám pro vás ubalila tento svatební balíček:

  • První trénink je zdarma.
  • Na druhý trénink je 50 % sleva.
  • Od třetího tréninku je 20 % sleva na celý svatební balíček.

V případě že máte o EMS trénink zájem a chcete se před svatbou dostat do formy napište na kommovalinda@gmail.com.

Kopie souboru IMG_0908
Kopie souboru IMG_0910
Kopie souboru IMG_0907
Kopie souboru IMG_0902
Kopie souboru IMG_0901
Kopie souboru IMG_0909
Kopie souboru IMG_0906

Nejnovější články

SA-article-image

Catering na svatbu – 15 tipů, jak správně vybrat svatební catering

Pokud se chystáte na svatbu, jednou z nejdůležitějších částí plánování je výběr správného cateringu. Ale jak vybrat ten pravý catering, který splní všechna vaše očekávání? Jaké jsou klíčové aspekty,…

SA-article-image

Harmonogram svatebního dne: Naplánujte svůj velký den bez stresu

Kdo z nás by nechtěl, aby jeho svatební den byl dokonalý? Ačkoli je to náročné, je to zcela dosažitelné. Jeden z klíčů k úspěchu je dobře naplánovaný harmonogram svatebního dne. Co to je a jak to…

SA-article-image

Svatební proslov – tipy, rady a vzorový proslov

Gratulujeme! Právě jste byli požádáni, abyste přednesli proslov na svatbě. Je to velká čest, ale zároveň může být také zdrojem stresu, obzvlášť pokud jste nikdy neřečnil na takové události. Nemusíte…