Svatební veletrh Svatba 2022
Zpět na všechny články

Svatební veletrh Svatba 2022

Jaké jsou nové trendy ve svatební módě? Jaké snubní prsteny frčí? Jak vypadají dorty a svatební kytice roku 2022? Vše kolem svatby, její organizace a přípravy se dozvíte 12–13. 2. 2022 v Ostravě na Černé louce!

Inspirací pro 13. ročník svatebního veletrhu je velmi tradiční téma FOLKLOR, které se promítne jak do doprovodného programu, tak do nabídky některých vystavovatelů. Také výzdoba podia bude folklorně-elegantní a „trochu jiná“ než obvykle.

Na ploše 3000 m2 se představí svatební salony s novou kolekcí šatů, zlatnictví s trendy svatebními prsteny, fotografové, organizace zajišťující svatbu na klíč a místa vhodná pro váš den „D“. Chybět nebude líčení pro nevěsty, společenská móda pro pány i dámy a catering pro svatební hostiny.

Těšit se můžete na netradiční moderování akce, přehlídku svatební a společenské módy, barmanskou show, svatební floristiku, etiketu pro svatební den, folklorní vystoupení a vstupy vystavujících na toto téma. Již při vstupu dostanete zdarma mini průvodce veletrhem, plný užitečných rad a tipů, včetně profilů a kontaktů na jednotlivé vystavovatele a plánek celého veletrhu s jeho programem. Zakoupením vstupenky na veletrh (on-line nebo na místě) se můžete zapojit do TOMBOLY s hromadou skvělých cen od našich vystavovatelů. Jeden z Vás si může odnést také svatební set, který je hlavní grafikou akce.

A POZOR! Pro prvních 100 návštěvníků máme připravený dárek!

Program, seznam vystavujících a více informací najdete na www.svatbaostrava.cz.

Nejnovější články

image15

Romantická přírodní svatba

Pokud obdivujete krásu přírody a chcete váš den prožít v romantickém obklopení přírody a intimní atmosféry, pak je tento styl/téma svatby to pravé pro Vás.

White Collage Family Photography Business Flyer (1)

Svatební oznámení

Svatební oznámení je velmi důležité. Pozvaní hosté si již mohou udělat představu o Vaší svatbě.. Nevíte odkud začít? Nemůžete si ze všech vzorů a možností vybrat? Chtěli byste originální svatební…

image1

Svatební účesy - jaký účes je ten pravý?

Tyto účesy jsou zejména pro nevěsty, ale jako inspirace poslouží i družičkám, maminkám nebo svatebním hostům.