Svatební veletrh 2021
Zpět na všechny články

Svatební veletrh 2021? Už v lednu! Tentokrát ale jinak.

Svatební veletrh v době Covidu? Bude! Navštívit jej můžete už v lednu a navíc zcela bezpečně. Nenechte si ujít jedinečnou příležitost potkat se s dodavateli svatebního zboží a služeb, zeptat se jich na cokoliv vás zajímá a hlavně – si vše prohlédnout na vlastní oči a ještě k tomu získat slevy.

Jak to ale provést? Protože to v nejbližší době s hromadným setkáváním lidí nevypadá zrovna růžově, rozhodli jsme se u nás ve svatba.cz pustit po hlavě do něčeho, co u nás ještě nebylo a připravili jsme PRVNÍ ČESKÝ VIRTUÁLNÍ SVATEBNÍ FESTIVAL!

Bude se konat od pátku do neděle 22. – 24. ledna 2021 a čeká vás online veletrh a zábava v jednom! Představte si stovky stanů pod širým nebem a v každém z nich ti nejlepší z dodavatelů svatebního zboží a služeb, které český svatební trh nabízí!

NA CO SE MŮŽETE TĚŠIT?

  • zprostředkujeme vám možnost osobního setkání (skrze video hovory a chat) s dodavateli ze všech možných oborů
  • budete si moci prohlédnout, co nabízí a zeptat se na cokoli, co vás zajímá
  • mezi stovkami účastníků si tak můžete vybrat ty, kteří vám sednou nejvíce
  • získáte spoustu veletržních slev a výhod
  • čeká vás bohatý doprovodný program
  • a také soutěže a akce

A V ČEM JSOU NEJVĚTŠÍ VÝHODY VIRTUÁLNÍHO SVATEBNÍHO FESTIVALU?

  • celý festival bude interaktivní
  • vybírat si můžete z pohodlí svého domova
  • a hlavně – bez obav o své zdraví!

Investujte do příprav své svatby 190 Kč (zaváděcí cena platná do 15. 11. 2020), uvidíte sami, že to bude jedna z těch nejlepších investic do vaší svatby. A kromě toho – také jedna z mála, která se vám vrátí, protože na festivalových slevách můžete získat své peníze zpět!

Přesvědčte se sami a kupte si vstupenku na největší svatební událost sezóny.

Uvidíme se tam!

Mrkněte na web: 1. Virtuální svatební festival >>

Nejnovější články

image1

Žádost o ruku

Žádost o ruku je jednou z nejdůležitějších chvil v životě. Je to okamžik, kdy se jeden člověk zavazuje k tomu, že bude s druhým trávit zbytek života. Ačkoliv je žádost o ruku tradičně vnímána jako…

279060808_4948989061864001_8003737462563698309_n

Svatební veletrh Vysočina 2022

Srdečně Vás zveme na 2. ročník právě připravovaného Sva­tebního veletrhu Vysočina, který proběhne 4. a 5. listopadu 2022 v Kul­turním domě Ostrov v Havlíčkově Brodě.  Vezměte s sebou své rodiče,…

image15

Romantická přírodní svatba

Pokud obdivujete krásu přírody a chcete váš den prožít v romantickém obklopení přírody a intimní atmosféry, pak je tento styl/téma svatby to pravé pro Vás.