Svatební veletrh Pardubice
Zpět na všechny články

Konec ledna vždy tradičně patřil svatebnímu veletrhu Pardubice

Pardubice – Konec ledna vždy tradičně patřil svatebnímu veletrhu Pardubice. V lednu 2021 by se konal již 17. ročník. Leč doba a hygienicko-epidemilogická opatření jsou neúprosná a veletrh se v tradiční podobě „na živo“ konat nemůže. To ovšem nezastavilo organizátory tohoto nejdéle pořádaného, chcete-li nejstaršího, svatebního veletrhu v ČR. Tak vznikl svatební ONLINE veletrh 2021, který se může dle všech nařízení uskutečnit, je bezpečný jak pro vystavovatele, tak i pro návštěvníky.

Svatební ONLINE veletrh přivítá snoubence, jejich rodiny a všechny zamilované páry 30. a 31. ledna 2021 v pohodlí jejich domovů. Nebudete potřebovat žádnou speciální techniku – jen počítač či tablet nebo mobil. Nečeká Vás žádná virtuální realita, ale spojení kvalit online světa na 1 místě, a to na webu.

Tradičně veletrh nabídne širokou paletu svatebních a společenských šatů, pánské módy pro ženichy a ostatní pány, výběr snubních a zásnubních prstenů, svatebních květin a dekorací, cukroví a svatebních dortů a mnoho dalšího…

Sobota 30. ledna 2021 – od 10 do 18 hodin

Neděle 31. ledna 2021 – od 10 do 15 hodin

Vstup ZDARMA  

Zazní také hudba nejen k obřadu, ale také hudební doprovod na svatební hostinu a posvatební zábavu. Snoubenci si budou vybírat práci hned několika profesionálních fotografů a videokameramanů, kteří zvěční Váš den D do nezapomenutelných fotek a videa. Na žádné veselce nesmí chybět dobré jídlo a pití, proto veletrh nabídne také možnosti hotelů a restaurací, kde si lze uspořádat svatební hostinu nebo cateringové společnosti, které zařídí Vaši hostinu třeba i u Vás na zahradě. Také pro snoubence, kteří chtějí mít svatbu doma a ve své režii, máme mezi vystavovateli několik dodavatelů, kteří Vám např. zajistí domácí prosecco bar nebo zajistí profesionální kávovar včetně kávy.

„Svatební ONLINE veletrh má opět pro návštěvníky při­pravenou širokou paletu vystavovatelů se vším, co potřebují pro svůj slavnostní svatební den. Páry si vyberou vše od A do Z. Od nabídky místa pro svůj svatební obřad až svatební cestu. Nezapomínáme ani na nevěsty, které chtějí být ve svůj svatební den nezapomenutelně krásné. Pro ně jsou připraveny kosmetické poradkyně a vizážistky, případně i kadeřnice, které ochotně a rády poradí s vizáží,” říká jednatelka pořádající agentury. Letošní novinkou, díky ONLNE verzi veletrhu je rozšíření do kraje Vysočina a také do Královéhradeckého kraje. V doprovodném programu samozřejmě uvidíte především módní přehlídky svatebních šatů, uslyšíte skladby pro svatební obřady hrané na harfu, vystoupí možná i kouzelník. Budeme mluvit o současných trendech ve všech svatebních odvětvích. Program bude jako vždy bohatý.  

Pro všechny, kdo budou mít v roce 2021 svatbu, máme připravenou jednoduchou soutěž

o svatební cestu do luxusního Spa resortu Tree of Life**** v Lázních Bělohradě.

Tradiční je také vstup ZDARMA na ONLINE veletrh.  

Další informace najdete www.svatebni-veletrh-pardubice.cz

Nejnovější články

image15

Romantická přírodní svatba

Pokud obdivujete krásu přírody a chcete váš den prožít v romantickém obklopení přírody a intimní atmosféry, pak je tento styl/téma svatby to pravé pro Vás.

White Collage Family Photography Business Flyer (1)

Svatební oznámení

Svatební oznámení je velmi důležité. Pozvaní hosté si již mohou udělat představu o Vaší svatbě.. Nevíte odkud začít? Nemůžete si ze všech vzorů a možností vybrat? Chtěli byste originální svatební…

image1

Svatební účesy - jaký účes je ten pravý?

Tyto účesy jsou zejména pro nevěsty, ale jako inspirace poslouží i družičkám, maminkám nebo svatebním hostům.