Najdi své ideální místo pro svatební obřad nebo svatební hostinu.

  Menu   Vyhledávání
serik

Šeříkové mámení

Určitě znáte ten pocit. Příroda se probouzí, sluneční paprsky nabírají na síle a všechno kolem začne omamně vonět. Ve vzduchu je cítit léto a tohle období já zkrátka miluju.

Jako první rozkvetou magnolie, které vnímám jako své květinové královny. Oslní svou krásou, ale rychle odkvetou a nezbývá, než si na ně zase rok počkat.

Mně to ale nevadí, protože po nich přichází fialové vábení. Šeříky, kam se podíváš.

S Míšou jsme nemohly odolat a nafotily jsme pro vás takovou malou šeříkovou inspiraci. Šeřík se dá totiž nádherně využít právě na svatbě. Kvete skoro všude, příroda nám ho prakticky sama daruje, takže dokáže ušetřit dost z rozpočtu na svatební dekorace – k tomu vypadá prostě krásně a navíc přidává i svou typickou silnou vůni (spíše se tedy hodí pro venkovní svatby).

Šeříková sezona však trvá pouze v květnu, tedy v měsíci, kterého se podle tradic spousta nastávajících párů obává. Tahle fialová dekorace je tedy pro odvážné novomanžele.

Takže pokud se nebojíte jít do šeříkové svatby, třeba se našimi fotkami inspirujete.

13 Great photo shared via Fotor 12 Great photo shared via Fotor 11 Great photo shared via Fotor 10Great photo shared via Fotor 9 Great photo shared via Fotor 8 Great photo shared via Fotor 7 Great photo shared via Fotor 6 Great photo shared via Fotor 5 Great photo shared via Fotor 4 Great photo shared via Fotor 3 Great photo shared via Fotor 2

Nejnovější články

Polaroid na svatbě

Polaroid na svatbě

Polaroid je velmi specifickým fotoaparátem, práce s ním je díky tomu zážitek. Obsluha není složitá,…

Továrna na básně

Továrna na básně

Blíží se Váš vysněný den, a tak ladíte všechny detaily, aby Vaše svatba byla nezapomenutelným a…