Najdi své ideální místo pro svatební obřad nebo svatební hostinu.

  Menu   Vyhledávání
Inspirace pro Váš svatební den opět v Pardubicích

Inspirace pro Váš svatební den opět v Pardubicích

Všechny články | Svatební atlas

Pardubice – Konec ledna patří v Pardubicích tradičně svatebnímu veletrhu. 16. ročník přivítá poslední lednový víkend zamilované páry, snoubence a jejich rodiny v centru Pardubic. Brány svatebního veletrhu se otevřenou v sobotu 25. ledna 2020 v 10,00 hodin v překrásném foyer budovy ČSOB Pojišťovny na Masarykově náměstí v Pardubicích.

Tradičně na svatebním veletrhu najdete širokou paletu inspirace a posledních trendů svatebních a společenských šatů, pánské módy pro ženichy a ostatní muže na svatbě, svatební hosty. Nebudou chybět ani snubní a zásnubní prsteny za snížené veletržní ceny, svatební kytice, dekorace květinové i svatební, ochutnávky cukroví a svatebních dortů, ale také slaného pohoštění. Zazní také hudba nejen k obřadu, ale také doprovod na svatební hostinu a posvatební zábavu, uvidíte ukázky tanečních vystoupení, které mohou roztančit nejen Vaši svatbu. Letošní novinkou bude také vystoupení kouzelníka a svatební mikromagie, která Vás může očarovat kdekoliv v prostorách veletrhu.

Snoubenci se mohou na památku vyfotit ve fotobudce, prohlédnout si práci hned několika profesionálních fotografů a videokameramanů, kteří zachytí Váš den D do nezapomenutelných fotek a videa. Na žádné veselce by nemělo chybět dobré jídlo a pití, proto u nás najdete také několik restauracích, penzionů i hostelů, kde si můžete uspořádat své svatební veselí, dále také cateringové společnosti, které zařídí Vaši svatební hostinu třeba i u Vás na zahradě.

„Svatební veletrh má opět pro návštěvníky při­pravena tři patra s přibližně 50 vystavovateli se vším, co potřebují pro svůj slavnostní svatební den. Snoubenci mohou na veletrhu zařídit svoji svatbu prakticky od A do Z. Od nabídky místa pro svůj svatební obřad až svatební cestu. Nezapomínáme na nevěsty, které chtějí být ve svůj svatební den nezapomenutelně krásné. Takové, jaké si to už jako malé slečny vysnily. Proto v každé patře veletrhu najdete vizážistku, případně i kadeřnici, která Vám ochotně a ráda poradí s vhodnou vizáží právě pro Vás,” říká Adéla Trávníčková z pořádající agentury.

V doprovodném programu samozřejmě uvidíte především módní přehlídky svatebních šatů, dále také oblečení a klobouky pro maminky snoubenců, uslyšíte skladby pro svatební obřady hrané na harfu či smyčcové kvarteto. Vizážistky promění nenalíčenou modelku v okouzlující nevěstu, kadeřnické studio pak předvede nejnovější kadeřnické trendy pro svatební účesy u několika modelek. Program bude jako vždy bohatý, stejně tak jako tombola. Pro všechny, kdo budou mít v roce 2020 svatbu, máme připravenou jednoduchou, přesto velmi lákavou soutěž o svatební cestu do luxusního Spa resortu Tree of Life**** v Lázních Bělohradě.

Otevírací doba veletrhu:

Sobota 25. ledna 2020 od 10 do 17 hodin

Neděle 26. ledna 2020 od 10 do 16 hodin

Vstup je ZDARMA

Nejnovější články

Svatební veletrh Svatba 2022

Svatební veletrh Svatba 2022

Jaké jsou nové trendy ve svatební módě? Jaké snubní prsteny frčí? Jak vypadají dorty a svatební…

ONLINE Veletrh Svatbárium 2022

ONLINE Veletrh Svatbárium 2022

Již za pár dní se bude konat virtuální svatební veletrh se vším všudy. Čekají vás 2 dny nabité…