Svatební veletrh Pardubice
Zpět na všechny články

Konec ledna bude v Pardubicích patřit svatbám a snoubencům

Svatba je významnou událostí v životě každého člověka a také v životech jejich blízkých. Z jednotlivců se stává nová rodina. Jak si ale svůj vysněný svatební den D opravdu užít bez zbytečných starostí? I o tom bude svatební veletrh v Pardubicích, který nabídne možnost vybrat a zařídit vše na jednom místě.

Nejnovější svatební trendy se snoubencům a jejich rodinám, ale i dalším návštěvníkům představí v módních přehlídkách svatebních a společenských šatů a oblečení pro pány, floristé představí trendy roku 2018 v květinových dekoracích a vazbách pro svatební příležitosti, vizážisté a kadeřníci předvedou proměnu líčením a účesem modelky v okouzlující nevěstu.

Zazní hudba k obřadu i ke svatební hostině, k ochutnání budou sladké i slané delikatesy, inspirace se bude týkat i snubních a zásnubních prstenů. Fotografové poradí, na co při zhotovování svatebních fotek nezapomenout. Nebo jak si nechat natočit svůj svatební den D.

I letos mohou snoubenci soutěžit o luxusní svatební cestu do lázeňského spa resortu v Tree of Life v Lázních Bělohrad. Nechejte se po svatbě hýčkat….

Svatební veletrh Pardubice se koná ve foyer budovy ČSOB Pojišťovny na Masarykově náměstí a otevře své brány v pátek 26. ledna ve 14 hodin odpoledne a v sobotu 27. ledna v 10 hodin dopoledne. Program veletrhu oba dva dny končí v 18 hodin.

Další informace najdete také na Facebooku nebo v naší události.

Nejnovější články

image15

Romantická přírodní svatba

Pokud obdivujete krásu přírody a chcete váš den prožít v romantickém obklopení přírody a intimní atmosféry, pak je tento styl/téma svatby to pravé pro Vás.

White Collage Family Photography Business Flyer (1)

Svatební oznámení

Svatební oznámení je velmi důležité. Pozvaní hosté si již mohou udělat představu o Vaší svatbě.. Nevíte odkud začít? Nemůžete si ze všech vzorů a možností vybrat? Chtěli byste originální svatební…

image1

Svatební účesy - jaký účes je ten pravý?

Tyto účesy jsou zejména pro nevěsty, ale jako inspirace poslouží i družičkám, maminkám nebo svatebním hostům.