Zlatnictví

Klenoty Vondráček

Středočeský kraj

Klenoty Vondráček působí na českém trhu od roku 2014. Během otevření obchodu jsme plně využili dlouholetých zkušeností s prodejem klenotů a později i distribucí šperků francouzských značek Guy Laroche, Jeell a Ultimate Ceramic. Kamenný obchod v Kolíně byl otevřen v roce 2014. Následující rok jsme se rozhodli rozšířit svou činnost o internetový obchod.

S NÁMI MÁTE JISTOTU, ŽE TU PRO VÁS VŽDY BUDEME

Jistotu rodinné firmy jsme společně s grafikem Simonem Anfilovem vdechli i našemu logu. 3 „véčka” jako počáteční písmena našich tří synů jsme zakomponovali do stylizace náhrdelníku – klenotu, který reprezentuje náš obchod se šperky. Uprostřed šperku je velké písmeno V, které reprezentuje iniciálu Vondráček.

Byli bychom rádi, aby náš obchod byl místem, kam když zákazník vstoupí, stane se naší součástí a bude se u nás cítit jako doma.

Děkujeme Vám, jakožto našim ctěným zákazníkům. S Vaší pomocí se nám daří budovat prosperující obchod, kde se snažíme vyhovět Vašim přáním a neustále navazujeme spolupráci s dalšími významnými partnery. Jsme malá rodinná firma, ale máme velké cíle. Každý rok se tak můžete těšit na spoustu dalších novinek, které pro Vás připravujeme.

Vážíme si Vaši loajality a Vaše spokojenost u nás zůstává na prvním místě.