Zlatnictví

Jsme česko – slovenská značka zabývající se ruční výrobou dřevěných prstenů v kombinaci se zlatem a stříbrem.

Jsme manželé Matúš & Zuzana a v březnu 2021 jsme značku JURING převzali od zakladatelů Juraje a Jiřího. Obnovili jsme její provoz a tvrdě pracovali na tom, abychom mohli pokračovat ve výrobě prstenů v designu a top kvalitě, na kterou jste byli u značky JURING zvyklí již od roku 2013. Dali jsme dohromady perfektní tým šikovných lidí, kteří milují řemeslo, hlavně drobnou práci se dřevem, stříbrem a zlatem.

100% ruční výroba

Řemeslná zručnost je základem naší výroby. Všechny prsteny pro vás vyrábíme ručně s využitím moderních technologií v naší dílně. Ruční výroba potřebuje svůj čas, aby každý prsten mohl být unikát. Postupně jsme získali dostatečné zkušenosti a praxí, abychom vám mohli předat to nejlepší ve spojení přírodních materiálů a originálních šperků.

Naše dřevo

Dřevo je základ naši tvorby. Má svůj vlastní jazyk a v JURINGu mu nasloucháme již od roku 2013. Prsteny JURING vyrábíme s úctou k lesům, k řemeslu člověka a jeho kreativitě. Naše prsteny posouvají krásu šperků na novou úroveň – dřevo zhmotněné v luxusních prstenech v kombinaci se zlatem a stříbrem.

Kvalita

Naše dřevo pochází od nejlepších dodavatelů na světě. Dřevo z jejich lesů bylo použito i pro výrobu nábytku pro mrakodrap Trump Tower v New Yorku. Dřevo ošetřujeme tak, aby bylo dlouhodobě chráněno proti škrábancům a vlhkosti. Naše prsteny budete nosit a milovat dlouhou dobu – za to dáme ruku do ohně!

Matúš & Zuzana

Adresa Březová 463, Stránčice