Svatební salon

“Věřím, že pouze v dokonale padnoucích šatech ušitých na míru se budete cítit přirozeně, pohodlně a užijete si každou vteřinu svého svatebního dne."

MiaBella vznikla v roce 2014 jako srdcový projekt Lenky Izsák zaměřený na šaty inspirované 50. léty, které podtrhují ženskou krásu a lichotí každé postavě. To byla pro český trh úplná novinka a konceptu MiaBella se tak od samého začátku skvěle dařilo. Zanedlouho jsme proto do nabídky přidali i retro svatební šaty těšící se velké oblibě hlavně u nevěst toužících po netradičních svatebních šatech na míru, které se v půjčovnách shání těžko.

A právě přání a potřeby našich nevěst byly a stále jsou tím, co nás inspiruje a posouvá dál. Pod značkou MiaBella Bridal tak dnes vznikají originální, pohodlné a ženské svatební šaty a v naší nabídce nechybí ani široký výběr šatů, sukní a topů pro družičky. Naše řada By MiaBella se zase zaměřuje na tvorbu udržitelných kousků pro denní nošení a najdete v ní vlněné kabátky, trička, šaty i sukně. Všechny naše kolekce spojují skvěle padnoucí střihy, jednoduchost, precizní zpracování a maximálně pohodlné materiály.