Svatební salon

Studio AGNES

Praha

Na zkoušení svatebních šatů se prosím objednávejte předem a jen telefonicky.

Svatební šaty

Svatební salón Studio Agnes vám nabízí nejkomplexnější výběr svatebních šatů a doplňků v Praze. Desítky svatebních šatů od nejprestižnějších designérů čekají na to, aby jste si je vybrali.

Aby Vaše svatební šaty vám a konceptu Vaší svatby vyhovovaly s tím vám naše asistentky rády poradí. Po dobu nejméně jedné hodiny si rezervujete pro vás nebo Vašeho snoubence jednu z našich Asistentek. Za konzultaci zaplatíte 400Kč/za hodinu. V příjemné atmosféře se spolu s Vámi a Vašimi blízkými budeme snažit vybrat ty nejlepší svatební šaty o kterých jste vždy snila

Možná, že jsou Vaše SVATEBNÍ ŠATY ukryty v naší fotogalerii s exkluzivním výběrem. Projděte si naši nabídku, uložte svoje favority a přineste je na schůzku. Nejkrásnější svatební šaty Praha, to je Studio Agnes.

Těhotenské svatební šaty v prodeji Vám můžeme zaslat i přes Zásilkovnu nebo poštou.

Pánské obleky Dokážeme vás dokonale obléknout svatbu nebo společenskou příležitost. Naše Asistentky vám vyberou ten správný styl: od elegantního klasického smokingu až po nejnovější trendy z Itálie, od vesty po košili až po manžetové knoflíčky a obuv. Společně najdeme střih a dokonale ho přizpůsobíme k vaší snoubence nebo vašemu partnerovi. Kromě klasických pánských obleků nabízíme také slavnostní a business-obleky pro otce nevěsty nebo ženicha, pro hosty nebo promoci. S výběrem pánského obleku vám rádi poradíme.

Společenské šaty Chcete vypadat rozkošně, tak si vyberte společenské šaty z našeho salónu. Nabízíme jedinečný výběr nádherných šatů pro každou příležitost: exkluzivní večerní šaty, koktejlové šaty, šaty nejen na maturitní plesy, družičky, pro svatební hosty nebo jen na letní párty a mnoho dalšího. Prostě udělejte si schůzku a my si na vás uděláme čas. Poradíme vám kompetentně a najdeme perfektní oblečení pro vás mezi stovkami šatů do společnosti nebo na ples. A co by správně nesedělo, upravíme na míru od naší krejčové na místě podle vašich přání.

Adresa Plzeňská 1125/160, 150 00 Praha 5, Česko