Najdi své ideální místo pro svatební obřad nebo svatební hostinu.

  Menu   Vyhledávání

Hotel Amálka

Svatební místo

bývalý hostinec s atmosférou rodinného podniku

Místo pro svatební hostinu Roudnice nad Labem
Poslat nezávaznou poptávku, nebo otázky
  • Poskytuje ubytování: Ano
  • Místo se zahradou: Ano

Hotel Amálka je umístěný na návsi klidné malebné vesničky Straškov-Vodochody vzdálený 7 Km od Roudnice nad Labem a 20 min jízdy od Prahy. V blízkosti hotelu je řada významných českých památek jako je například hora Říp. Výborné jídlo, pivnice se samovýčepy, stylový exteriér, skvělá atmosféra, vkusný a elegantní interiér ve starém stylu, příjemné venkovní posezení, tenisové kurty, wellness …je mnoho důvodů proč hotel Amálka navštívit.

Zkušený tým v našem hotelu Vám rád tyto přípravy zjednoduší. Svatby se konají ve stylovém salonku, elegantní restauraci a letní terasy s venkovním posezením. Můžete využít komfort svatební hostiny a veselice v jednom místě. Individuálně s Vámi zrealizujeme Vaše představy a náměty od příjezdu a ubytování svatebních hostů, svatebního oběda nebo rautu, zajištění dortu, floristy , dekorace…

V elegantním prostředí nově zrekonstruované budovy z roku 1912, která si zachovala svého ducha, prožijete svůj vysněný svatební den s nevšední atmosférou. Také Vaši hosté zajisté ocění vkusnost, eleganci a harmonii celé svatby. Novomanželům nabízíme krásný novomanželský pokoj DELUXE, který byl designován přímo pro svatební noc.

Svatební atlas doporučuje: (4 z 5)

Podobná svatební místa

Lidická Galerie

Lidice

Lidická Galerie

restaurace

Golemův restaurant

Praha 8 - Březiněves

Golemův restaurant

restaurace s dlouholetou tradicí

Restaurace Šárka

Praha 6

Restaurace Šárka

restaurace, penzion

Královický dvůr

Královice

Královický dvůr

jezdecké centrum, restaurace, penzion