Najdi své ideální místo pro svatební obřad nebo svatební hostinu.

  Menu   Vyhledávání

Na Šancích

Svatební místo

sportovní areál v příjemném prostředí lesoparku

Místo pro svatební hostinu Praha - Hostivař
Poslat nezávaznou poptávku, nebo otázky
  • Maximální kapacita: 60 osob
  • Poskytuje ubytování: Ano
  • Kapacita ubytování: 50 osob
  • Místo se zahradou: Ano

Sportovní areál Na Šancích se nachází v příjemném prostředí lesoparku u Hostivařské přehrady v Praze 15, kde můžete využít své sportovní nadání například v tenisu, fotbalu, plážovém volejbalu, nebo si můžete jen tak posedět v pohodové atmosféře restaurace s letní terasou. Po všech sportovních aktivitách je pro Vás připravena útulná restaurace s letní terasou, víkendovým grilováním venku v přírodě, kde určitě zapomenete na každodenní stereotyp zrychleného života i na to, že jste vlastně v Praze.

Kdykoliv budete potřebovat pro svá obchodní jednání, školení, semináře či jiné podobné příležitosti, konferenční zázemí, můžete se spolehnout, že v restauraci a hotelu jej naleznete. Je zde pro Vás připraven salonek s denním světlem, který je plně klimatizován a technicky vybaven. Komfort, pohodlí a veškeré občerstvení je samozřejmostí.

Využití areálu je rozmanité. Tak třeba pro rodiny s dětmi, které mohou zkoumat dětské hřiště, minigolf i jeho blízké okolí. Dále nabízí ubytování v hotelu, pro sportovní týmy, firemní akce, studentské zájezdy, semináře apod. K dispozici jsou pokoje jednolůžkové, dvoulůžkové, třílůžkové a nechybí ani 2 pokoje pro handicapované. Pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, televizorem, satelitním příjmem, wifi a centrálním napojením na security.

Parkování je pro Vás v celém areálu zdarma!

Svatební atlas doporučuje: (4 z 5)

Podobná svatební místa

Pivovarský dvůr Chýně

Chýně

Pivovarský dvůr Chýně

restaurace, pivovar

Naše Stodola

Štiřín

Naše Stodola

Štiřínská Stodola

Trojanův mlýn

Praha 6

Trojanův mlýn

mlýn s více než dvousetletou historií