Místo na svatební obřad i hostinu

U nás ve mlýně

Středočeský kraj

Celková kapacita 70 osob

Poskytuje ubytování Ano

Se zahradou Ano

Pokud se rozhodnete uskutečnit svůj velký den v našem mlýně, budete mít zde vše zajištěné na jednom místě – obřad, svatební hostina, ubytování pro nejbližší i náležitou oslavu vašeho životního kroku. Svatební obřad u nás můžete mít za každého počasí. Když je krásně, můžete se nechat oddat přímo pod širým nebem nebo se může Váš obřad uskutečnit ve stylových prostorách našeho mlýna.

Nově si Vám dovolujeme nabídnout pronájem prostor v budově historického mlýna z roku 1634 včetně přilehlých venkovních prostor, který je na seznamu chráněných kulturních památek a byl citlivě zrekonstruován. Architektura této budovy společně s okolní novoknínskou přírodou Vám zajistí venkovskou atmosféru a pohodově strávené chvíle.

Dispozičně Vám nabízíme 3 patra s horní galerií, přilehlé zahrady a parkování v areálu objektu. V prvním patře je klidová část s různým typem posezení, barem, pianem a krbem. Druhé prostřední patro je propojeno se zahradou s francouzskými okny a nabízí možnost individuálního sestavení stolů a cateringu. V 3 N.P. se nachází nadstandardně vybavený apartmán o rozloze 225m2, kde jsou dva třílůžkové pokoje. Horní galerie potom nabízí prostor pro ubytování novomanželů. Rádi předáme kontakty na další ubytovací kapacity v blízkém okolí a poté Vás tam dovezeme naším osmimístným autem.

Adresa Pod Sady 327, 262 03 Nový Knín

Svatební místa v okolí