Najdi své ideální místo pro svatební obřad nebo svatební hostinu.

  Menu   Vyhledávání

Otakarova farma

Svatební místo

Jsme rodinná farma a spolek v srdci Českého ráje

Místo pro svatební obřad i hostinu Kozákov
Poslat nezávaznou poptávku, nebo otázky
  • Maximální kapacita: 100 osob
  • Poskytuje ubytování: Ano
  • Kapacita ubytování: 31 osob
  • Místo se zahradou: Ano

Prožijte svůj svatební den uprostřed přírody, v srdci Českého ráje. Obřad probíhá na kopci Kozákov s nádherným výhledem do okolní krajiny. Oslavu si užijete v uvolněné atmosféře v Samotoči. Bude to výjimečný den, který se zapíše do srdcí vám i vašim hostům.

Jak svatba na Otakarově farmě probíhá? Svatby pořádáme obvykle o víkendech na jaře a na podzim, v červenci a srpnu se svatby nekonají. Své ano si řeknete na kopci Kozákov nad farmou, odkud se otevírá úžasný výhled do Českého ráje. Celý areál farmy pro vás uzavřeme – pro svatební oslavu tak máte k dispozici veškeré prostory, včetně samoobslužného výčepu – Samotoče. V případě nepřízně počasí doplníme venkovní posezení o párty stany.

Ubytovací kapacita apartmánů činí 31 osob, ale místo se najde i pro další hosty – třeba na slámě nebo ve stanech. Rádi vám zajistíme také občerstvení z kvalitních farmářských surovin a pomůžeme s přípravami svatebního dne.

Samotoč je netradiční koncept samoobslužného občerstvení s regionálními produkty. Ochutnejte klobásy, špekáčky a sýry z udírny, domácí chléb a další sezónní potraviny. Na čepu najdete několik druhů limonád a piv.

Jsme rodinná farma a spolek v srdci Českého ráje. Apartmány, farma s možností krmení zvířat, prodejna farmářských produktů, bistro, pekárna a Samotoč – unikátní samoobslužné občerstvení se zázemím pro děti. Každý si u nás najde to svoje!

Jsme tu pro vás a uděláme vše, co je v našich silách, abyste se u nás cítili příjemně.

Svatební atlas doporučuje: (5 z 5)

Podobná svatební místa

Drážní mlýn

Nová Paka

Drážní mlýn

Farma Ptýrov

Mnichovo Hradiště

Farma Ptýrov

Pension Horalka

Špindlerův Mlýn

Pension Horalka