Místo na svatební obřad i hostinu

Rezidence Liběchov

Středočeský kraj | Liběchov

Celková kapacita 150 osob

Poskytuje ubytování Ano

Kapacita ubytování 35 osob

Se zahradou Ano

Můžete využít komfort svatebního obřadu, hostiny a veselice v jednom místě.

V krásné stylové zahradě s tekoucí kaskádou pro vás připravíme svatební obřad občanský, církevní nebo registrované partnerství.

Individuálně s Vámi zrealizujeme Vaše představy a náměty od příjezdu a ubytování svatebních hostů, obřadu, svatebního oběda nebo rautu, zajištění dortu, floristy, dekorace, fotografa nebo kamery, hudby a konečně večerní svatební veselice.

Využíváme služeb již osvědčených dodavatelů.

Rezidence Liběchov je exkluzivní místo s neopakovatelnou atmosférou. Vila z 30.let postavená na kopci, nedaleko hradu Kokořín. V elegantním prostředí vily z 30.let ve stylu art deco s nevšední atmosférou prožijete svůj vysněný svatební den. Také Vaši hosté zajisté ocení vkusnost, eleganci a harmonii celé svatby.

Nemusíte se u nás trápit nepřízní počasí ,jsme připraveni na každou alternativu. V oranžerie s kapacitou až 120 lidí je místo, kde jste v přímém kontaktu s přírodou s nádherným výhledem do Kokořínského údolí , rozsáhlé rezidenční zahrady a lesoparku, které Vás upoutají kouzlem barev v každém ročním období.

Možná je pro Vás lákavá i nabídka, že hotel, zahrada, terasa , oranžerie a restaurace vše v dokonalé eleganci a stylu bude ve Váš svatební den k dispozici exkluzivně jenom pro Vás.

Svatební místa v okolí

Golemův restaurant Místo na svatební obřad i hostinu
Praha | Praha 8 - Březiněves

Golemův restaurant

restaurace s dlouholetou tradicí

U tří císařů Místo na svatební obřad i hostinu
Praha | Kladno

U tří císařů

Historický zájezdní hostinec se silným geniem loci

Statek Starý Týn Místo na svatební obřad i hostinu
Ústecký kraj | Úštěk

Statek Starý Týn

Vhodné pro vaši svatbu, oslavu či teambuilding.