Místo na svatební obřad i hostinu

Rezidence Chmelná

Jihočeský kraj | Křemže

Poskytuje ubytování Ano

Kapacita ubytování 30 osob

Se zahradou Ano

Kapacita na hostinu 100 osob

Za zdmi našeho statku vládne pocit bezpečí, harmonie a lásky. Díky tomu bude Váš velký den v Rezidenci Chmelná opravdu nezapomenutelným zážitkem pro Vás i pro Vaše nejbližší. Celý areál budete mít ve svůj velký den k dispozici exkluzivně sami pro sebe.

Kapacita našich společenských prostor je až 100 osob. Ubytování je možné až pro 30 hostů s možností externího ubytování pro další hosty. Svatba v přírodě na statku nedaleko Českého Krumlova je ideální pro všechny snoubence.

Náš tým koordinátorů, designérů, floristek a výtvarníků vám bude plně k dispozici. A v neposlední řadě oceníte také náš tým kuchařů, kteří vaří s láskou.

Svatební místa v okolí