Najdi své ideální místo pro svatební obřad nebo svatební hostinu.

  Menu   Vyhledávání

Interhotel Montana

Svatební místo

Místo pro svatební obřad i hostinu Špindlerův Mlýn
Poslat nezávaznou poptávku, nebo otázky
  • Poskytuje ubytování: Ano
  • Místo se zahradou: Ano

Vážení svatebčané,

svatba by měla poskytnout nezapomenutelný zážitek a zanechat dlouhé příjemné vzpomínky novomanželům a jejich hostům, proto Vám nabízíme uspořádání svatebního dne a vše s ním spojeného v srdci Krkonoš.

A právě zde, v moderním hotelu Montana, máte jedinečnou příležitost uspořádat vaší svatbu. Pozvěte své svatební hosty do krásného prostředí malebných hor. Pro vaši hostinu máme k dispozici prostory s kapacitou 120 míst, včetně salónku, ten je možno pro větší soukromí oddělit, poté je jeho kapacita až 35 míst; dále naše nekuřácká hotelová restaurace nabízí 98 míst k sezení, pomůžeme vám také vybrat výborné svatební menu, na výběr máme jídla tradiční české, krkonošské i mezinárodní kuchyně. Restaurace má atypická, velká okna, která rovněž nabízí nádherný výhled do přírody.

Prožijte nezapomenutelnou svatbu snů v samém srdci Krkonoš za přítomnosti vaší rodiny a svých blízkých.

V rámci této rodinné, velkolepé oslavy, můžete využít saunu i masáže. Při delším ubytování využijte příjemné, sportovně oddychové aktivity pro celou rodinu. Venkovní opičí dráha se nachází jen 350 m od hotelu a poskytuje bezpečné sportovní vyžití pro děti i dospělé. Součástí oslavy vaší svatby tak může být pro malé svatebčany příjemné odpoledne plné zábavy.

Svatební atlas doporučuje: (4 z 5)

Podobná svatební místa

Hotel Perla Jizery ***

Jizerské hory, Josefův Důl

Hotel Perla Jizery ***

Penzion Na Kopečku

Horní Brusnice

Penzion Na Kopečku

Chata Bramberk

Lučany nad Nisou

Chata Bramberk

Ježkův statek

Nová Paka

Ježkův statek