Místo na svatební obřad i hostinu

Interhotel Montana

Královéhradecký kraj | Špindlerův Mlýn

Poskytuje ubytování Ano

Se zahradou Ano

Vážení svatebčané,

svatba by měla poskytnout nezapomenutelný zážitek a zanechat dlouhé příjemné vzpomínky novomanželům a jejich hostům, proto Vám nabízíme uspořádání svatebního dne a vše s ním spojeného v srdci Krkonoš.

A právě zde, v moderním hotelu Montana, máte jedinečnou příležitost uspořádat vaší svatbu. Pozvěte své svatební hosty do krásného prostředí malebných hor. Pro vaši hostinu máme k dispozici prostory s kapacitou 120 míst, včetně salónku, ten je možno pro větší soukromí oddělit, poté je jeho kapacita až 35 míst; dále naše nekuřácká hotelová restaurace nabízí 98 míst k sezení, pomůžeme vám také vybrat výborné svatební menu, na výběr máme jídla tradiční české, krkonošské i mezinárodní kuchyně. Restaurace má atypická, velká okna, která rovněž nabízí nádherný výhled do přírody.

Prožijte nezapomenutelnou svatbu snů v samém srdci Krkonoš za přítomnosti vaší rodiny a svých blízkých.

V rámci této rodinné, velkolepé oslavy, můžete využít saunu i masáže. Při delším ubytování využijte příjemné, sportovně oddychové aktivity pro celou rodinu. Venkovní opičí dráha se nachází jen 350 m od hotelu a poskytuje bezpečné sportovní vyžití pro děti i dospělé. Součástí oslavy vaší svatby tak může být pro malé svatebčany příjemné odpoledne plné zábavy.

Svatební místa v okolí