Najdi své ideální místo pro svatební obřad nebo svatební hostinu.

  Menu   Vyhledávání

Usedlost Vltavěnka

Svatební místo

Místo pro svatební obřad i hostinu Nalžovice
Poslat nezávaznou poptávku, nebo otázky
  • Maximální kapacita: 120 osob
  • Poskytuje ubytování: Ne
  • Místo se zahradou: Ano

Usedlost Vltavěnka tvoří komplex stavení, která nabízejí zajímavý a netradiční prostor pro uspořádání svateb, večírků, rodinných oslav, rautů, školení, seminářů a dalších firemních, rodinných i společenských akcí. Usedlost pochází patrně z konce 18. století a punc historie zde najdeme i v současnosti. Původně vesnický statek byl později přebudován na známý hostinec, kde nacházeli občerstvení a odpočinek nejen místní, ale také lidé směřující k nedaleké Vltavě a dále ku Praze.

Zachovala se historická dispozice usedlosti. V hlavní budově se nachází prostorný sál pro 100 lidí. Citlivě provedená rekonstrukce usedlosti podtrhuje genius loci tohoto místa, kudy procházely dějiny místa, obce a širokého kraje rozloženého na vltavských březích.

Tady lidé nacházeli příjemné chvíle a pohodu po celé generace. Toto místo dokáže přinést radost a oslovit svým kouzlem i současníky. Na sál navazuje klenutým otevřeným vstupem salonek pro zhruba dalších 20 hostů. Součástí usedlosti je velký dvůr se zahradou, které je možné také využít.

Možnost pronájmu od září 2020. Prohlídky pro vážné zájemce jsou možné od poloviny července 2020.

Svatební atlas doporučuje: (4 z 5)

Podobná svatební místa

Ranch Jestřebice

Jestřebice

Ranch Jestřebice

Dvůr Pecínov

Benešov

Dvůr Pecínov

oáza klidu nedaleko Benešova