Najdi své ideální místo pro svatební obřad nebo svatební hostinu.

  Menu   Vyhledávání

Hotel Lužnice

Svatební místo

Místo pro svatební obřad i hostinu Planá nad Lužnicí
Poslat nezávaznou poptávku, nebo otázky
  • Maximální kapacita: 200 osob
  • Poskytuje ubytování: Ano
  • Kapacita ubytování: 52 osob
  • Místo se zahradou: Ano

Restaurace je plně klimatizovaná a nabídne posezení až pro 50 osob. Celý areál hotelu, restaurace a pivnice se nachází v centru města u romantické a klidné řeky Lužnice.

Ať už jste stálým návštěvníkem restaurace, hotelu, obchodního jednání či jen projíždíte, vždy se u nás setkáte s poctivou gastronomií a profesionálním servisem. Tradici české kuchyně důmyslně mixujeme s moderními trendy. S dobrým jídlem je samozřejmě spojen i profesionální um školených pracovníků obsluhy. Pokud k dobrému jídlu preferujete sklenku kvalitního vína, obsluha vám nabídne z velkého výběru moravských či zahraničních vín. Po jídle si můžete vychutnat prvotřídní správně připravené espresso z kávy Piazza d´Oro s jedním z našich mistrovských dezertů.

Pro pořádání soukromých a firemních akcí máte možnost využít naše sály a salonky až pro 200 osob, které nabízí příjemné posezení, soukromí a jedinečnou atmosféru. Samozřejmostí je možnost bezproblémového parkování na našem vyhrazeném soukromém parkovišti, které v létě nabídne díky vzrostlým stromům příjemný stín pro cca 25 vozů. V letních měsících můžete použít i molo, které je přímo u terasy na řece Lužnici.

Pro naše nejmenší hosty mámě uzavřené dětské hřiště ve stínu stoletých lip hned vedle terasy.

Svatební atlas doporučuje: (5 z 5)

Podobná svatební místa

Resort Mlýn Černovice

Černovice

Resort Mlýn Černovice

stylově na staročeském mlýně

Váchův mlýn

Třebějice

Váchův mlýn

Hotel Lužnice

Planá nad Lužnicí

Hotel Lužnice

Romantik hotel Eleonora

Tábor

Romantik hotel Eleonora

stylové prostory v pohádkovém okolí