Místo na svatební obřad i hostinu

Hotel Lužnice

Jihočeský kraj | Planá nad Lužnicí

Celková kapacita 200 osob

Poskytuje ubytování Ano

Kapacita ubytování 52 osob

Se zahradou Ano

Restaurace je plně klimatizovaná a nabídne posezení až pro 50 osob. Celý areál hotelu, restaurace a pivnice se nachází v centru města u romantické a klidné řeky Lužnice.

Ať už jste stálým návštěvníkem restaurace, hotelu, obchodního jednání či jen projíždíte, vždy se u nás setkáte s poctivou gastronomií a profesionálním servisem. Tradici české kuchyně důmyslně mixujeme s moderními trendy. S dobrým jídlem je samozřejmě spojen i profesionální um školených pracovníků obsluhy. Pokud k dobrému jídlu preferujete sklenku kvalitního vína, obsluha vám nabídne z velkého výběru moravských či zahraničních vín. Po jídle si můžete vychutnat prvotřídní správně připravené espresso z kávy Piazza d´Oro s jedním z našich mistrovských dezertů.

Pro pořádání soukromých a firemních akcí máte možnost využít naše sály a salonky až pro 200 osob, které nabízí příjemné posezení, soukromí a jedinečnou atmosféru. Samozřejmostí je možnost bezproblémového parkování na našem vyhrazeném soukromém parkovišti, které v létě nabídne díky vzrostlým stromům příjemný stín pro cca 25 vozů. V letních měsících můžete použít i molo, které je přímo u terasy na řece Lužnici.

Pro naše nejmenší hosty mámě uzavřené dětské hřiště ve stínu stoletých lip hned vedle terasy.

Svatební místa v okolí