Místo na svatební obřad i hostinu

Zájezdní hostinec a Stodola U Jiskrů

Jihočeský kraj | Kbelnice

Celková kapacita 94 osob

Poskytuje ubytování Ano

Kapacita ubytování 33 osob

Se zahradou Ano

Kapacita na hostinu 94 osob

Kapacita na raut 120 osob

Stodola U Jiskrů je součástí Zájezdního hostince U Jiskrů, s nímž ji spojuje prostorný dvůr. Dostává se vám kompletní nabídky restaurace, venkovních prostor a stylové venkovské stodoly. Cihlová podlaha, kamenné stěny a dřevěný strop v kontrastu s designovým osvětlením nabízí atmosféru stvořenou pro nezapomenutelné události.

Naše Elegance tradiční kuchyně a koncept celého hostince vám dává možnost ochutnat tradiční pokrmy servírované moderně, doplněné o perfektně ošetřené čepované pivo a další nealkoholické nápoje. Pro slavnostní příležitosti máme připravená vybraná moravská vína, české pálenky a likéry. Ať už s rodinou, přáteli, nebo s obchodními partnery, stodola nabízí něco pro každou událost. Stodolu je možné rezervovat od 20ti osob a hostinec od 60ti.

Pokud jste se rozhodli říct si své „ANO“, tak Stodola U Jiskrů může být pro vás tím pravým místem. Svatba ve venkovském stylu a přesto moderní. S šéfkuchařem, který vám splní každé gastronomické přání a s kompletním inventářem restaurace, dokážeme ve stodole pohostit až 55 hostů. Pro větší počet svatebčanů jsou k dispozici prostory samotného hostince.

Zájezdní hostinec U Jiskrů spolupracuje s firmou Svatba vašich snů, která vám pomůže zorganizovat celý Váš den tak, abyste se mohli soustředit na to podstatné. Máme pro Vás řešení i v případě, že by se veselka protáhla do pozdních hodin. Své hosty můžete ubytovat v 10 minut vzdáleném Ořechovém Dvoře s kapacitou 32 lůžek.

Svatební místa v okolí