Místo na svatební hostinu

Restaurace Square

Středočeský kraj | Unhošť

Celková kapacita 90 osob

Poskytuje ubytování Ne

Se zahradou Ne

Rodinná restaurace Square vznikla v roce 2009 (v té době pod názvem Restaurace Sirija) v našem rodném městě Unhošť. Naše restaurace se od počátku soustředí na americkou gastronomii. Patří mezi první restaurace ve Středočeském kraji, které se touto tematikou prosadily. V roce 2011 jsme se přestěhovali na nynější místo. Proběhla rozsáhlá rekonstrukce a přejmenování na Restaurant music club Square. Poslední velká změna proběhla v roce 2015. Rozhodli jsme se ještě více zútulnit a vylepšit interiér restaurace a rozšířili nabídku pokrmů.

Základem naší americké kuchyně jsou především „čerstvé HOME MADE pokrmy“, proto u nás nenaleznete žádné chemické přísady a náhražky.

Ve spolupráci s rodinnou pražírnou kávy Caffé Prokopio nyní nejsme pouze restaurace, ale také kavárna. Můžete si u nás vychutnat poctivě praženou kávu, zákusky a dezerty domácí výroby. Sklepní prostory dodávají ideální harmonii a skvělé místo pro posezení, odpočinek a načerpání energie. V letních měsících Vás zchladí naše sklepní prostory nebo si naopak můžete vychutnat kávu na naší venkovní zahrádce na Unhošťském náměstí.

Naše restaurace Square se nachází ve sklepních prostorách jednoho z nejstarších domů v Unhošti, kde se dřív skladovaly sudy pro zájezdní hostinec. Přijďte si k nám vychutnat tu jedinečnou atmosféru.

Svatební místa v okolí

Dvůr Hoffmeister Místo na svatební obřad i hostinu
Středočeský kraj | Velké Číčovice

Dvůr Hoffmeister

svatební den v magickém prostředí zděné stodoly

Golemův restaurant Místo na svatební obřad i hostinu
Praha | Praha 8 - Březiněves

Golemův restaurant

restaurace s dlouholetou tradicí

U tří císařů Místo na svatební obřad i hostinu
Praha | Kladno

U tří císařů

Historický zájezdní hostinec se silným geniem loci