Najdi své ideální místo pro svatební obřad nebo svatební hostinu.

  Menu   Vyhledávání

HUMNO 11

Svatební místo

STYLOVÉ HUMNO S NEOTŘELOU ATMOSFÉROU

Místo pro svatební obřad i hostinu Rataje
Poslat nezávaznou poptávku, nebo otázky
  • Poskytuje ubytování: Ne
  • Kapacita hostiny: 120 osob
  • Kapacita pro raut: 120 osob
  • Místo se zahradou: Ano

Bavit se dá i venku. Pro ty, co chtějí svůj důležitý den skutečně zažít a ne přežít :-). Je to o akcích či svatbách ve skutečně bývalém originálním humně – žádná funglovka.

Zkrátka prostor humna hanácké usedlosti, kde byl ještě před pár lety sklad zeleniny a ovoce a to dává prostoru nenapodobitelný punc originality a klidné atmosféry.

Humno se nachází na Moravě v hanácké sedlácké obci Rataje u Olomouce, která je vesnickou památkovou rezervací. V bezprostřední blízkosti je veřejná zeleň a rybník s vodníky. Humno je vybavené vysokými dřevěnými palisádami, barovým a sociálním zázemím, krbem a rádi Vám poskytneme naše humno ve Vámi vybraném stylu a pomůžeme s výzdobou ve vesnickém duchu originálními prvky ze sedláckého gruntu. Počasí v humně nemusíte řešit, máme kapacitu pro více jak 100 lidí, prostor je chráněný před větrem a deštěm a v létě je u nás přirozené chladné klima.

Nezapomínáme na Vaše nejmenší nejmilejší děti. Pro ně máme připravenou trampolínu, stolní tenis, crocket a případně další hry či zajistíme dětský koutek se profi hlídací tetičkou, která si pro děti připraví zábavný program. Ověřeno! I když máte stresy z příprav Vaší akce či svatby, věřte, že v tomto prostředí z Vás opadne všechen stres a můžete tak svůj den oslavit jak se patří v jedinečné atmosféře bývalého humna venkovské usedlosti. Apropo… umíme se postarat a poradit Vám co se týče cateringu, výzdoby, fotografa atd.

Svatební atlas doporučuje: (5 z 5)

Podobná svatební místa

Fort Křelov

Křelov - Břuchotín

Fort Křelov

HUMNO 11

Rataje

HUMNO 11

STYLOVÉ HUMNO S NEOTŘELOU ATMOSFÉROU

Hospoda u kaple

Pěnčín, okres Prostějov, Olomoucký kraj

Hospoda u kaple