Místo na svatební hostinu

Restaurace Šnyt Litomyšl

Pardubický kraj | Litomyšl

Poskytuje ubytování Ne

Se zahradou Ano

Kapacita na hostinu 104 osob

Restaurace „Šnyt“ v Litomyšli si klade za cíl nabízet svým hostům širokou nabídku piv v té nejšpičkovější kondici, jakou si jen pivní znalec dokáže představit. Kvalitě piva se zde věnujeme s maximální péčí a pro její dosažení využíváme ty nejlepší technologie – zachlazený skladovací box, chlazené pivní sklenice ve vodní lázni a speciální výčepní kohouty pro čepování „hladinky“ nebo „šnytu“.Na čepu vždy 7druhů piv včetně speciálů. To vše doplněné příjemným interiérem a skvělou českou kuchyní.

Připravíme pro Vás: svatby a svatební hostiny, rodinné oslavy, dětské oslavy, sportovní přenosy, firemní akce a školení, smuteční hostiny, rauty, cateringové služby.Rádi vyjdeme vstříc neobvyklým svatebním přáním a požadavkům. Vaše nápady nás posouvají vpřed. Zajistíme pro Vás květinovou výzdobu, profesionální přípravu svatební tabule, svatební koláčky, zákusky, dorty. Díky moderně vybavené kuchyni jsme schopni připravit pokrmy dle posledních gastronomických trendů. Máme kontakty na fotografy, hudební kapely, DJ.

Kapacita restaurace : 104 míst v restauraci, 40 míst v salónku, 80 míst na terase, 30 míst na dětském hřišti. celkový bezbariérový přístup parkoviště pro 25 vozidel přímo u restaurace, vyhrazené pro naše zákazníky. Možnost využití venkovní zastřešené terasy včetně lákavého grilování nebo pochoutek z udírny. Pro děti máme na hřišti připravené velké pískoviště, trampolínu, houpačky, skluzavku, dětský domeček.

Adresa 17. listopadu 981, Město, 570 01 Litomyšl

Svatební místa v okolí